reklama
CNN Prima News pronájem

pronájem

Výpis příspěvků ke štítku „pronájem“

Babiš: Nechápu, že se Arenberger nepřipravil. Nemocnici na Vinohradech čeká kontrola

14. května 2021 09:42

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) musí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) do detailu vysvětlit záležitost týkající se toho, že pronajímal svoji nemovitost vinohradské nemocnici, kterou řídil. Upozornil na to ve čtvrtek web Seznam Zprávy. Babiš o tom s Arenbergerem ráno hovořil. Zároveň řekl, že chce dokončit kontrolu hospodaření nemocnice.

Chatu na víkend si pronajmout můžete, říká právník. Dostálová mluví o ohýbání pravidel

1. února 2021 21:14

I když jsou skiareály a víceméně i hotely zavřené, u Čechů roste chuť po dovolené na horách. Občané, kteří nemají vlastní chalupy, se tak snaží na internetu vyjednat víkendový pronájem. Jenže to je podle ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové (za ANO) ohýbání protikoronavirových pravidel. Šéfka resortu proto pohrozila zpřísněním restrikcí.

Carsharingové firmy v pandemii obstály. Do pěti let zdvojnásobí počet zákazníků

4. ledna 2021 05:39

Sektor sdílených aut zažívá během pandemie žně. Kvůli vládním restrikcím – zákazu vycházení, omezené hromadné dopravě – se lidé po celém světě začali shánět po alternativních možnostech přesunu z místa A do místa B. Ti, kteří nechtějí utrácet za taxi, služby Uber nebo Bolt ani za vlastní auto, se tak uchýlili ke sdíleným vozidlům.

Ekologické vánoční trendy: Umělé stromky netáhnou, zájem je o pronájem jehličnanů

15. prosince 2020 22:04

Vánoce bezpochyby nejsou svátky, které by byly příliš šetrné k životnímu prostředí. Jedním z hlavních problémů je tradice vánočních stromků. Odborníci upozorňují, že živý stromeček může být v mnoha ohledech udržitelnějším řešením než ten umělý. Sílícím ekologickým vánočním trendem je také pronájem stromků, které se po svátcích zasadí zpět do země.

Do Letňan navážejí postele pro polní nemocnici, pronájem místa má stát desítky milionů

21. října 2020 07:43

Ze želevčické společnosti Linet ve středu brzy ráno vyjely první vozy s vybavením pro polní nemocnici v Letňanech, kterou stát buduje jako záložní zařízení pro pacienty s koronavirem. Kamiony vezou zdravotnická lůžka a příslušenství. Během dne má být do Letňan doručeno celkem dvě stě lůžek, podle pracovníka expedice se jich do jednoho kamionu vejde 50. Další do domluvenéo počtu 500 kusů pak dovezou v následujících dnech.

Koronavirus hatí Čechům sny o vlastním bydlení. Bojí se, že na něj nedosáhnou

20. října 2020 07:12

Přestože úrokové sazby u hypotečních úvěrů během koronavirové pandemie setrvale klesají, roste podíl Čechů, kterým to zřejmě nebude nic platné. Až dvě třetiny z těch, kteří touží bydlet ve vlastním, se obávají, že se jejich sen rozplyne jak pára nad hrncem. Může za to propad ekonomiky způsobený vládními protiepidemickými opatřeními.

Soud osvobodil JCDecaux i ostatní v kauze pronájmu ploch v metru

26. června 2020 10:29

Soud v pátek zprostil obžaloby bývalého zástupce starosty Prahy 1 Michala Valentu (ODS), firmu JCDecaux i jejího manažera Tomáše Tenzera v kauze pronájmu reklamních ploch v metru. Dospěl k závěru, že se obžalovaní nemohli dopustit trestného činu zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, protože pronájem takzvaných citylightů neměl formu veřejné soutěže. Státní zástupce se proti rozsudku na místě odvolal.

reklama