CNN Prima News pronájem

pronájem

Výpis příspěvků ke štítku „pronájem“

Zelenskyj a jeho rodina zveřejnili příjmy za rok 2023. Vydělává i na pronájmu bytů

Příjmy ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a jeho rodiny v loňském roce činily 12,4 milionu hřiven (7,4 milionu Kč). Více než polovina jsou příjmy z prodeje státních dluhopisů, rodina vydělala i na pronájmech svých bytů, vyplývá z údajů zveřejněných na stránkách prezidenta. Příjmy rodiny se po předloňském propadu vrátily na předválečnou úroveň, píše agentura Ukrinform.

Brutální vražda v Praze kvůli činži: Majitel zosnoval smrtící past, útočník Reginu ubodal

Zdeněk Bruthans byl bytný, kterého by si přál jen málokdo. Aby se zbavil jedné ze svých nájemnic, byl ochoten zajít opravdu daleko. Trnem v oku mu bylo regulované nájemné sedmadvacetileté Reginy. Když jejich spor gradoval a schylovalo se k soudnímu jednání, rozhodl se pro rázné řešení. Objednal si její vraždu. Přestože si nájemný vrah ohavný čin na poslední chvíli málem rozmyslel, nakonec dívku v jejím bytě ubodal. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Ceny komerčních nemovitostí jsou na maximu. A klesat nebudou, říká expert

Bytová krize už několik let znemožňuje vlastní bydlení řadám Čechů. Nemovitosti jsou pro ně jednoduše nedosažitelné kvůli vysokým cenám a těžko dostupným hypotékám, jejichž úrokové sazby rovněž vyskočily do výšin. Například u novostaveb odborníci po startu krize zaznamenali meziroční prodejní propad o 80 až 90 %. Jak je to v případě komerčních nemovitostí? I v tomto případě realitní trh zaznamenal výraznou změnu, její dopadly ale nebyly tak drastické. Jak řekl Radek Procházka, expert na komerční nemovitosti, v pořadu Interview PLUS, obchodování s průmyslovými a kancelářskými prostory zatím vládne poměrně zdravá aktivita.

Expert na prodej nemovitostí: Češi si budou muset zvyknout na život v pronájmu

Drahé a tím pádem pro většinu lidí nedostupné hypotéky byly jedním z důvodů, proč loni strmě klesla poptávka po nemovitostech. Málokdo měl na jejich pořízení dostatek prostředků. Ovšem data z prvního čtvrtletí letošního roku naznačují, že mírně stoupá zájem o koupi nových bytů v Praze. Znamená to, že se situace na trhu s nemovitostmi zlepšuje? O tom v pořadu Interview PLUS mluvili jednatelé investiční nemovitostní skupiny WIV group, Ondřej Šaier a Jaroslav Ragas.

Přepych a zlato. Podívejte se na byt Putinovy utajované dcery, který pronajímá za 225 tisíc

Údajná exmilenka ruského prezidenta Vladimira Putina Světlana Krivonogichová se svou 19letou dcerou Jelizavetou, známou pod jménem Luiza Rozova, žije jako v bavlnce. Podle informací zahraničních médií se nyní snaží pronajmout jednu ze svých nemovitostí. Řeč je o čtyřpatrovém bytě v Petrohradu. Luxusní bydlení s pozlaceným nábytkem nabízí v přepočtu za 225 tisíc korun.