CNN Prima News pronájem

pronájem

Výpis příspěvků ke štítku „pronájem“

Kdo zaváhá, nebydlí. Sháňka po pronájmu je rapidní, jak si nenechat vysněný byt utéct?

27. října 2022 23:06

Hledáte pronájem? Pak se připravte, že to nebude nic jednoduchého. Byty rychle z trhu mizí a majitelé si pečlivě vybírají, komu nemovitost poskytnou. Ceny nájmů tak letí vzhůru o desítky procent. Kdo zaváhá a nekývne na nabídku ihned při prohlídce, má často smůlu. Ukážeme vám, jak postupovat, abyste vysněný pronájem získali.

Přepych a zlato. Podívejte se na byt Putinovy utajované dcery, který pronajímá za 225 tisíc

12. dubna 2022 10:47

Údajná exmilenka ruského prezidenta Vladimira Putina Světlana Krivonogichová se svou 19letou dcerou Jelizavetou, známou pod jménem Luiza Rozova, žije jako v bavlnce. Podle informací zahraničních médií se nyní snaží pronajmout jednu ze svých nemovitostí. Řeč je o čtyřpatrovém bytě v Petrohradu. Luxusní bydlení s pozlaceným nábytkem nabízí v přepočtu za 225 tisíc korun.

Babiš: Nechápu, že se Arenberger nepřipravil. Nemocnici na Vinohradech čeká kontrola

14. května 2021 09:42

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) musí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) do detailu vysvětlit záležitost týkající se toho, že pronajímal svoji nemovitost vinohradské nemocnici, kterou řídil. Upozornil na to ve čtvrtek web Seznam Zprávy. Babiš o tom s Arenbergerem ráno hovořil. Zároveň řekl, že chce dokončit kontrolu hospodaření nemocnice.