reklama
CNN Prima News recidivista

recidivista

Výpis příspěvků ke štítku „recidivista“

Skočil spoluvězni koleny na hlavu. Když vyšel na svobodu, putoval vzápětí do vazby

23. září 2021 00:21

Policisté a soudy v Královéhradeckém kraji se potýkají s agresivním recidivistou. Pětatřicetiletý muž byl odsouzen už dvanáctkrát a ve vězení strávil celkově 15 let. Naposledy byl propuštěn v úterý, ale hned ho zadrželi policisté a ve středu skončil u soudu. Ten ho poslal do vazby, aby nemohl utéct. Kvůli pokusu o vraždu spoluvězně, kterému skočil koleny na hlavu, může recidivista strávit za mřížemi dalších 18 let.

V Praze řádil falešný tajný agent. Vyrobil si odznak BIS a z osamělých žen lákal peníze

15. srpna 2021 20:47

Soudně trestaný recidivista se vydával za tajného agenta. Inspiroval se v akčních filmech s policejní tématikou, vyrobil si falešný odznak Bezpečnostní informační služby (BIS), pořídil airsoftovou zbraň, a poté lákal na seznamkách z žen peníze. Pražští kriminalisté si na něj ale posvítili a nyní už třiačtyřicetiletý muž čelí obvinění ze spáchání trestného činu podvodu.

Na jiné jsem příliš slabý, vysvětloval muž, který v Brně přepadal a okrádal seniory

13. srpna 2021 20:34

Odřeniny, pohmožděniny, nalomené články prstů, tržné rány a bezpochyby také šrámy na duši. To jsou následky čtyř loupeží, kterých se v červenci a srpnu na seniorech v Brně dopustil mnohokrát trestaný čtyřiačtyřicetiletý recidivista. Útoky na straší lidi vysvětloval tím, že si vzhledem ke své tělesné konstituci musí vybírat slabší oběti.

reklama