reklama

Reportérky CNN Prima NEWS na cestě do Chorvatska: Budou tam rychleji vlakem, nebo autem?

Chorvatsko je na semaforu zelené, je tedy bezpečné už od začátku června. Je cesta do oblíbené destinace Čechů rychlejší vlakem, nebo osobním autem? Na to se pokusí odpovědět reportérky CNN Prima NEWS — Simona Dočkalová, která se v úterý vydá do Chorvatska autem, a Nina Ortová, která pojede vlakem.

reklama

„Bude to po dlouhé době první vlak, který bude přímý až do chorvatské Rijeky,“ popsala Ortová. Obě reportérky budou vyrážet zhruba v 17 hodin z pražského Hlavního nádraží. Vlakem by Ortová měla do Chorvatska dorazit ve středu ráno, zhruba v 07:45. Cestu autem odhaduje reportérka Dočkalová na zhruba osm hodin, a tak doufá, že nad ránem už bude v cílové destinaci. Mnoho dětí v Česku ale teprve v úterý dostalo vysvědčení, a tak se reportérka obává, že na cestě do Čechy oblíbeného Chorvatska budou dopravní komplikace.

Ortová, která v Chorvatsku zůstane až do neděle, bude po celý zbytek týdne informovat o tom, jak to v Rijece vypadá po pandemii koronaviru. Dočkalová tam naopak zůstane jen jeden den, poté zamíří do rakouského lyžařského střediska Ischgl, které bylo jedním z prvních epicenter koronaviru. První lanovka do hor tam jede 3. července, a tak Dočkalová přinese divákům CNN Prima NEWS informace o tom, jak to vypadá i na tomto turisty oblíbeném místě.

Tagy: vlak auto Chorvatsko koronavirus koronavirová krize cesta do Chorvatska

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Myslet si, že se klient nevrátí k drogám, je utopie, říká terapeut Karel Chodil

Myslet si, že se klient nevrátí k drogám, je utopie, říká terapeut Karel Chodil

Příběhy drogových závislostí jsou často drsné a emotivní. Zvlášť, když se týkají v podstatě ještě dětí. Terapeut Karel Chodil se s takovými osudy setkává denně už deset let. V Terapeutické komunitě Karlov u Písku začínal jako řadový člen týmu a před dvěma lety se vypracoval na pozici jejího ředitele. Komunita Karlov léčí lidi od 16 do 25 let a matky s dětmi. Je jedinou komunitou v Česku, která dává matkám možnost léčit se za přítomnosti svých dětí. V rozhovoru pro magazín Generace 20 hovořil Karel Chodil mimo jiné i o těchto příbězích.

reklama
Opilá žena, která smetla policejní vůz, měla ujíždět od jiné nehody
reklama
reklama
Je vaše dovolená ohrožena kvůli koroně? Horníci za to nemůžou. Selhal stát

Názory

Domácí zpravodajství

Opilá a zdrogovaná řidička zabila při nehodě policistu, další dva jsou těžce zranění
Přes týden nás čeká polojasno a teploty do 25 stupňů. V pátek přijdou bouřky
Jana Husa mohl zachránit knihtisk, ten ale přišel až 40 let po jeho upálení
Další články
reklama
reklama