CNN Prima News řidič kamionu

řidič kamionu

Výpis příspěvků ke štítku „řidič kamionu“

Řidič kličkoval po silnici jako šílenec. Porušil vše, co mohl, říká dopravní expert

Policisté na Liberecku vyšetřují případ agresivního předjíždění, které zachytila palubní kamera. Řidič stříbrného vozu podle dopravního experta Romana Budského porušil vše, co mohl. V centru Vratislavic nad Nisou v dopravní špičce opakovaně předjížděl tak, že protijedoucí i předjíždění řidiči museli buď úplně zastavit, nebo výrazně přibrzdit, aby zabránili srážce. Reportér CNN Prima NEWS hovořil s autorem videa i s řidičem ohroženým v protisměru.

Rumunský řidič převážel za peníze šest migrantů. Policisté je chytili na Břeclavsku

Na běžence z Afghánistánu a Bangladéše upozornil hlídku cizinecké policie na Břeclavsku přístroj detekující tlukot srdce. Šest uprchlíků se schovávalo v návěsu kamiónu Mercedesu. Policisté všechny nelegálně cestující muže zajistili. V cele skončil i čtyřiačtyřicetiletý rumunský řidič, který při výslechu přiznal, že za každého z nich měl přislíbeno 1500 eur.

Neměli jsme jídlo ani informace, vzpomíná řidič kamionu uvízlý přes svátky v Británii

Zatímco většina Čechů si i přes komplikace spojené s koronavirem měla možnost užít poklidné Vánoce, tisíce řidičů kamionů, kteří uvázli přes svátky ve Velké Británii, takové štěstí neměli. Otřesné zkušenosti bez jídla a pití, šestidenní cestu domů i potyčky s policií CNN Prima NEWS popsal český řidič kamionu liberecké společnosti Speditrans.

Řidič, který uvízl v Anglii: Na záchod chodíme raději do přírody

Jeden mobilní záchod pro třicet náklaďáků a jídlo až po necelém dni –⁠ tak popsal pro zpravodajství CNN Prima NEWS situaci jeden z českých řidičů kamionu Martin Križan, který uvízl ve Velké Británii. Na ostrovech zůstal kvůli uzavření britsko-francouzských hranic z důvodu nově objeveného kmenu koronaviru na jihu Anglie. Doprava se po několika dnech začala obnovovat až ve středu.

Český řidič kamionu se po riskantní jízdě ve Francii zhroutil. Firmě chodí výhrůžky

Francouzská policie už kontaktovala vedení české společnosti Valatrans, jejíž řidič ve Francii předvedl nebezpečný manévr. V místech, kde se to nesmí, předjížděl a ohrozil několik aut. Spolumajitel společnosti Jaroslav Vala CNN Prima NEWS popsal, že s pětapadesátiletým řidičem mluvil. Ten svého počínání lituje a údajně se psychicky zhroutil. Riskoval prý ale proto, že byl pod časovým tlakem blížící se povinné přestávky.