CNN Prima News řidič kamionu

řidič kamionu

Výpis příspěvků ke štítku „řidič kamionu“

Řidič kličkoval po silnici jako šílenec. Porušil vše, co mohl, říká dopravní expert

1. dubna 2021 14:54

Policisté na Liberecku vyšetřují případ agresivního předjíždění, které zachytila palubní kamera. Řidič stříbrného vozu podle dopravního experta Romana Budského porušil vše, co mohl. V centru Vratislavic nad Nisou v dopravní špičce opakovaně předjížděl tak, že protijedoucí i předjíždění řidiči museli buď úplně zastavit, nebo výrazně přibrzdit, aby zabránili srážce. Reportér CNN Prima NEWS hovořil s autorem videa i s řidičem ohroženým v protisměru.

Rumunský řidič převážel za peníze šest migrantů. Policisté je chytili na Břeclavsku

15. března 2021 23:19

Na běžence z Afghánistánu a Bangladéše upozornil hlídku cizinecké policie na Břeclavsku přístroj detekující tlukot srdce. Šest uprchlíků se schovávalo v návěsu kamiónu Mercedesu. Policisté všechny nelegálně cestující muže zajistili. V cele skončil i čtyřiačtyřicetiletý rumunský řidič, který při výslechu přiznal, že za každého z nich měl přislíbeno 1500 eur.

Z kamionu na Chrudimsku vyskákali migranti a dali se na útěk. Řidič o nich netušil

15. ledna 2021 19:15

Skupinu sedmi uprchlíků zadržela policie poté, co vyskákali při vykládce z kamionu ve Slatiňanech a dali se na útěk. Policisté je našli u obchodního centra v Chrudimi. Řidič kamionu ani netušil, odkud s ním cestovali. Až v areálu firmy zjistil, že měl u návěsu přestřižené zajišťující lanko. Nelegální vstup budou řešit úřady.

Neměli jsme jídlo ani informace, vzpomíná řidič kamionu uvízlý přes svátky v Británii

6. ledna 2021 16:22

Zatímco většina Čechů si i přes komplikace spojené s koronavirem měla možnost užít poklidné Vánoce, tisíce řidičů kamionů, kteří uvázli přes svátky ve Velké Británii, takové štěstí neměli. Otřesné zkušenosti bez jídla a pití, šestidenní cestu domů i potyčky s policií CNN Prima NEWS popsal český řidič kamionu liberecké společnosti Speditrans.

Řidič, který uvízl v Anglii: Na záchod chodíme raději do přírody

24. prosince 2020 12:01

Jeden mobilní záchod pro třicet náklaďáků a jídlo až po necelém dni –⁠ tak popsal pro zpravodajství CNN Prima NEWS situaci jeden z českých řidičů kamionu Martin Križan, který uvízl ve Velké Británii. Na ostrovech zůstal kvůli uzavření britsko-francouzských hranic z důvodu nově objeveného kmenu koronaviru na jihu Anglie. Doprava se po několika dnech začala obnovovat až ve středu.

Český řidič kamionu se po riskantní jízdě ve Francii zhroutil. Firmě chodí výhrůžky

10. prosince 2020 18:45

Francouzská policie už kontaktovala vedení české společnosti Valatrans, jejíž řidič ve Francii předvedl nebezpečný manévr. V místech, kde se to nesmí, předjížděl a ohrozil několik aut. Spolumajitel společnosti Jaroslav Vala CNN Prima NEWS popsal, že s pětapadesátiletým řidičem mluvil. Ten svého počínání lituje a údajně se psychicky zhroutil. Riskoval prý ale proto, že byl pod časovým tlakem blížící se povinné přestávky.

Český kamion se proháněl po Francii v protisměru. Mohl to být smrťák, míní Budský

5. prosince 2020 15:52

Na sociálních sítích se rozšířilo video, které zachycuje český kamion firmy VALATRANS, jak vjede do protisměru a drží se v něm několik set metrů. Nejprve se zdá, že chce řidič předjet jiný kamion, jehož kamera celý incident natočila. Český řidič ale pokračuje v jízdě v protisměru ještě několik set metrů bez sebemenší snahy zařadit se zpátky.

Kamion s uprchlíky, zadržený na dálnici D2, nebyl jediný. Další pokračoval do Německa

12. listopadu 2020 23:46

Případ 48 migrantů, které policisté a celníci před necelým týdnem našli v návěsu kamionu na dálnici D2 u Podivína, má pokračování. Policistům se totiž podařilo zjistit, že uprchlíky převážely hned dva kamiony. Na ten druhý si díky mezinárodní spolupráci počíhali němečtí policisté a řidiče i uprchlíky okamžitě zadrželi.