reklama
CNN Prima News Roman Knap

Roman Knap

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Knap“

Koronavirus stál Českou poštu 750 milionů. Propustí stovky zaměstnanců

Českou poštu stálo zajištění služeb během epidemie koronaviru 750 milionů korun navíc. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požádá premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministryni Alenu Schillerovou (za ANO) pro podnik o státní kompenzaci. Pošta k březnu propustí asi 1 500 lidí, z toho bude 700 pošťáků z provozu. Nabídne jim v rámci rekvalifikace 400 nových míst v přepravě balíků.

Kauza roušky z Mníšku pokračuje, seniorům už doručili nehygienicky balené pomůcky

Další pokračování má příběh poštovní doručovatelky, která televizi CNN Prima NEWS upozornila na to, že pošta v Mníšku pod Brdy doručuje seniorům roušky balené v domácím prostředí v nehygienických podmínkách. To včera mluvčí České pošty popřel. Štáb naší televize se proto rozhodl s doručovatelkou, která mezitím dostala výpověď, věc ověřit přímo u seniorů.

Roušky budou ve schránkách do pátku, vzkazuje seniorům ředitel České pošty

Aktualizováno

Zaměstnanci České pošty o víkendu po celém Česku připravují balíčky s respirátory a rouškami pro seniory. Ty by měla pošta mezi nejohroženější skupinu Česka začít distribuovat začátkem týdne. Všichni občané starší 60 let by pak roušky měli dostat podle ředitele pošty Romana Knapa nejpozději do pátku. Zároveň vzkazuje, ať nikdo nechodí osobně na poštu, balíčky přijdou do schránek.

reklama