CNN Prima News rozloučení

rozloučení

Výpis příspěvků ke štítku „rozloučení“

Oktagon na Štvanici OBRAZEM: Prohra v kleci, ale triumf v životě, krvavé šrámy a fanoušek Babiš

Oktagon MMA dává, alespoň na nějaký čas, Štvanici sbohem. Sobotním finále se zápasníci, organizátoři i fanoušci rozloučili s tradičním místem letních galavečerů. Rozhodně se jednalo o odchod ve velkém stylu, který přinesl tvrdé střety pěstí, po nichž se bijcům zbarvila tvář krví do ruda, náhlá zranění, ale i životní vítězství. Rozlučku si nenechali ujít ani známé osobnosti včetně expremiéra Andreje Babiše (ANO). Podívejte se, co dvoudenní turnaj přinesl.

Na zakomplexované nuly zapomenu, budu si číst. Sbohem a šáteček, loučil se Zeman v projevu

Prezident Miloš Zeman se v posledním vánočním poselství rozloučil nejen s občany, ale také se svou politickou funkcí. Podle svých slov bude po skončení mandátu číst zajímavé knížky a „vzpomínat, jak se jako každý politik občas setkával i se závistivými a zakomplexovanými nulami“. Vzápětí podotkl, že na tyto nuly hodlá v první den důchodu zapomenout. „Bylo to krásné a bylo toho dost. Sbohem a šáteček,“ dodal na závěr Zeman.

Srdcervoucí rozloučení s oběťmi bratislavské tragédie. Zamilovaný pár pochovali jako manžele

Broňa B. a Marek V., kteří zemřeli vinou opilého řidiče při nedávné tragické nehodě v Bratislavě, byli pochováni jako manželé. Studenti totiž plánovali svatbu. Rodiny se s nimi však rozloučily na odlišných místech. Bronin pohřeb proběhl v jejím rodném Popradu, na sobě měla bílé šaty. S Markem oblečeném v obleku se pak rodina rozloučila v obci Ždiar.

Zádušní mše a loučení jen pro nejbližší. Rodina řekne Zagorové poslední sbohem

V jednom z pražských kostelů se v úterý ve 14:00 hodin koná pro veřejnost uzavřená zádušní mše za Hanu Zagorovou, která zemřela v pátek 26. srpna. Veřejné rozloučení se zpěvačkou se uskuteční ve středu 31. srpna, a to od 11:00 do 17:00 v Divadle Kalich. Uspořádat soukromý obřad místo klasického pohřbu se zpěvaččin manžel Štefan Margita údajně rozhodl na přání Zagorové. Přesné místo konání zádušní mše neoznámil.