CNN Prima News rozloučení

rozloučení

Výpis příspěvků ke štítku „rozloučení“

Na zakomplexované nuly zapomenu, budu si číst. Sbohem a šáteček, loučil se Zeman v projevu

26. prosince 2022 13:57

Prezident Miloš Zeman se v posledním vánočním poselství rozloučil nejen s občany, ale také se svou politickou funkcí. Podle svých slov bude po skončení mandátu číst zajímavé knížky a „vzpomínat, jak se jako každý politik občas setkával i se závistivými a zakomplexovanými nulami“. Vzápětí podotkl, že na tyto nuly hodlá v první den důchodu zapomenout. „Bylo to krásné a bylo toho dost. Sbohem a šáteček,“ dodal na závěr Zeman.

Srdcervoucí rozloučení s oběťmi bratislavské tragédie. Zamilovaný pár pochovali jako manžele

8. října 2022 13:51

Broňa B. a Marek V., kteří zemřeli vinou opilého řidiče při nedávné tragické nehodě v Bratislavě, byli pochováni jako manželé. Studenti totiž plánovali svatbu. Rodiny se s nimi však rozloučily na odlišných místech. Bronin pohřeb proběhl v jejím rodném Popradu, na sobě měla bílé šaty. S Markem oblečeném v obleku se pak rodina rozloučila v obci Ždiar.

Federerův „last dance“. Manželku už na kurtu nebavil, konec ovlivnila i smrt královny

23. září 2022 06:39

Tento moment už pěknou dobu visel ve vzduchu. Roger Federer v létě oslavil 41. narozeniny, soutěžní zápas hrál naposledy loni ve Wimbledonu. A teď je to tady. Tenisový velikán a nesporná legenda tohoto sportu odehraje v pátek večer závěrečné utkání kariéry. Rozloučení to bude stylové, i když body do žebříčku už žádné nepřipíše.

Zádušní mše a loučení jen pro nejbližší. Rodina řekne Zagorové poslední sbohem

30. srpna 2022 11:15

V jednom z pražských kostelů se v úterý ve 14:00 hodin koná pro veřejnost uzavřená zádušní mše za Hanu Zagorovou, která zemřela v pátek 26. srpna. Veřejné rozloučení se zpěvačkou se uskuteční ve středu 31. srpna, a to od 11:00 do 17:00 v Divadle Kalich. Uspořádat soukromý obřad místo klasického pohřbu se zpěvaččin manžel Štefan Margita údajně rozhodl na přání Zagorové. Přesné místo konání zádušní mše neoznámil.

Byl proti očkování, nakonec covidu podlehl. Prvních narozenin dcery se lékař nedožil

30. března 2021 12:28

Slovenský 38letý ortoped Peter z Topoľčan byl vždy obětavý a ochotně pomáhal svým pacientům. Svůj boj s nemocí COVID-19 však muž, který nebyl příznivcem očkování proti koronaviru, po téměř třech měsících prohrál. Zůstala po něm manželka a dcera, jejíž prvních narozenin se lékař už nedožil. „Byla světlem jeho života, nesmírně ji miloval,“ uvádí jeho manželka Veronika.