reklama
CNN Prima News selhání

selhání

Výpis příspěvků ke štítku „selhání“

Není očkovaná, nemocnice nechce ženě provést transplantaci ledviny. Dárce mluví o vraždě

7. října 2021 12:43

Americkým Coloradem rezonuje případ těžce nemocné ženy. Život jí může zachránit jen transplantace ledviny. Dokonce už se našel i dárce. Jenže nemocnice odmítá operaci provést, dokud oba dva nebudou očkovaní. Ženě dokonce hrozí vyškrtnutím ze seznamu čekatelů. Zařízení argumentuje vysokou úmrtností na covid právě u pacientů po transplantaci.

Neštěstí na železnici se nedá vyhnout. O jízdě strojvůdců na červenou víme, říká Havlíček

13. srpna 2021 11:47

Tragická srážka vlaků na Domažlicku začátkem srpna si vyžádala tři oběti a desítky zraněných. Přesto ministr dopravy a průmysl Karel Havlíček (za ANO) označuje železniční dopravu za nejbezpečnější. „Ročně při těchto nehodách umírají dva až čtyři lidé, stejnou – jen denní – bilanci mají oběti autonehod. Tato neštěstí nemůžeme bagatelizovat, ale nedá se tomu vyhnout. Máme nejhustší síť tratí v Evropě,“ uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

KOMENTÁŘ: Babiš totálně selhává. Skalpem ministrů se snaží zakrýt vlastní chyby

7. dubna 2021 05:11

Tempo očkování je katastrofálně pomalé, nákupy vakcín selhávají a Česko se blíží k hranici 30 tisíc mrtvých. Hlavní vinu za to vše nenese nikdo jiný než premiér země Andrej Babiš (ANO). Osobně se navíc koncem loňského roku prohlásil zmocněncem pro očkování a řekl, že na vše dohlédne. Svých selhání si je evidentně vědom, protože se je snaží maskovat, přehazuje vinu na své ministry a fušuje do věcí, kterým nerozumí jen proto, aby odvrátil pozornost od vlastních chyb.

Chcete balík od České pošty? Leda si ho přivezte sami. Se zákazníky nikdo nemluví

16. prosince 2020 19:10

Balík jako rukojmí systému České pošty, taková je má nejčerstvější zkušenost. V předstihu jsem objednala zásilku, firma ji před deseti dny odevzdala České poště k doručení. Balík stále nemám. První, co jsem zkusila, byl samozřejmě systém on-line sledování zásilky a požadavek na něj. Nepomohlo. Pošta nereaguje ani na opakované e-maily, telefonní linku zvedá jen automat, žádného operátora se nedočkáte. Na naše dotazy k situaci neodpověděl za celý den ani tiskový mluvčí. Pošta zkrátka nekomunikuje.

reklama