CNN Prima News servis

servis

Výpis příspěvků ke štítku „servis“

Analýza: Auta jsou čím dál méně kvalitní. Oprav doporučených výrobci je šestkrát více

17. prosince 2021 12:15

Svolávací akce jsou běžnou součástí automobilové výroby. Automobilky s jejich pomocí dodatečně řeší nedokonalosti vzniklé při výrobě především s ohledem na možná bezpečnostní rizika pro majitele nebo životní prostředí. Během poslední dekády však jejich počet vzrostl šestinásobně. Poukazuje na to německé Centrum automobilového managementu (CAM).

Bentley svolává do servisů své kupé za miliony. Hrozí, že se řidič skřípne v sedadle

9. září 2021 09:05

Když se řekne Bentley Continental GT, každý si představí elegantní kupé, které cestující očaruje svým prvotřídním luxusem, ale i astronomickou pořizovací cenou. Asi málokterý majitel by čekal, že právě s takovýmto vozem bude muset zanedlouho do servisu. Nikoliv však kvůli běžným servisním prohlídkám, ale kvůli špatně upevněným sedadlům, která jej mohou dokonce i zranit.

Přes osm tisíc SUV Kia Sportage zamíří v Česku do servisů. Hrozí u nich požár

3. června 2021 14:40

Oblíbené kompaktní SUV Kia Sportage hlásí problémy se systémem ABS (Anti-lock Brake System). V některých případech hrozí riziko požáru v motorovém prostoru. Do servisů tak bude v Česku svoláno přes osm tisíc vozů. V celosvětovém měřítku se pak komplikace s možnou závadou dotknou více než 1,7 milionu automobilů. Jedná se o stejnou závadu, kvůli které v březnu svolával Hyundai na českém trhu 13 tisíc SUV Hyundai Tucson.

Kontrolky v autě: Většina motoristů nemá o významu některých varování ani tušení

26. března 2021 20:44

Dobíjení, tlak oleje, brzdová kapalina, dálková světla, rozmrazování zadního okna a zadní mlhovka. Zhruba s tímto seznamem kontrolek si většina automobilů vystačila přibližně do konce 90. let. Pak se objevilo oranžové „pečené kuře“ čili kontrolka motoru a dál už varovné symboly oranžové či červené barvy přibývaly úměrně rostoucímu množství složitých palubních systémů.

Servis plynového kotle nechejte na nás, pošleme k vám odborníky, nabízí innogy

Téma: Komerční sdělení
25. března 2021 09:15

Neodborně seřízený nebo dokonce špatně fungující plynový kotel může ohrozit lidské životy. Jeho provozování také stojí víc, než pokud je kotel zcela v pořádku. Proto dodavatel plynu, společnost innogy, přišla již před časem pro své zákazníky s nabídkou pravidelného servisu plynových spotřebičů.