CNN Prima News skútry

skútry

Výpis příspěvků ke štítku „skútry“

Lyžaře tahá nahoru skútrem. Jezdíme, dokud vydrží stroje, popsal majitel skiareálu

19. ledna 2021 10:11

Rezervace se rychle plní, lidé chtějí lyžovat, popsal CNN Prima NEWS Vladimír Cháb, spolumajitel lyžařského areálu Čeřínek u Jihlavy. Ten si našel kličku v opatřeních. Když kvůli vládnímu nařízení nemohou spustit vleky, na Čeřínku vozí lyžaře na laně za skútry. Cháb však přiznal, že je to náročnější, než si mysleli. Jeden ze tří skútrů se jim rozbil, je to finančně nákladné, a navíc mu neustále zvoní telefon kvůli dalším rezervacím lyžování.

Skiareál našel způsob, jak obejít vládní nařízení. Lyžaře na kopec vyvezou na skútru

7. ledna 2021 23:14

Vleky nespustíme, ale na kopec lyžaře vyvezeme na laně za skútrem. Tak plánuje od pátku obejít vládní nařízení lyžařský areál Čeřínek u Jihlavy. Podle jednoho z majitelů Vladimíra Chába se nejedná o protest, ale spíše o boj o záchranu. Do areálu prý pracovníci pustí jen omezený počet lidí, kteří se předem zaregistrují, a budou dohlížet na dodržování veškerých nařízení a hygienických opatření.

Italové obelstili legislativu. Tříkolku Piaggio MP3 lze osedlat s řidičákem na auto

12. září 2020 23:22

Piaggio MP3 je takzvané vícestopé vozidlo. Má totiž hned tři kola, dvě vepředu a jedno vzadu. Také díky brzdovému pedálu na pravou nohu je homologováno v kategorii pro řidičský průkaz skupiny B. Luxusní tříkolku s výkonem 44 koní a maximální rychlostí 142 km/h tak může osedlat i úplný motocyklový začátečník s „papíry“ na auto.