CNN Prima News sladkosti

sladkosti

Výpis příspěvků ke štítku „sladkosti“

Mozartovy koule v ohrožení. Výrobna je v úpadku, těžce ji zasáhla pandemie covidu

1. prosince 2021 18:20

Rakouský producent pamlsků Salzburg Schokolade je v úpadku. S firmou vyrábějící slavné čokoládové bonbony Mozartovy koule (Mozartkugeln) pro americký koncern Mondelez bude v úterý zahájeno insolvenční řízení, informovala ve středu agentura APA. Společnost vlastní v Česku závod na balení cukrovinek, kterého se však úpadek podle vedení společnosti týkat nebude.

Pedofila pustili z vězení. Uplácel dívky alkoholem a sladkostmi, pak je znásilnil a zabil

11. září 2021 10:47

Děsivý případ se odehrál na Sibiři, kde našli v opuštěném domě mrtvá těla dvou pohřešovaných dívek. Podezřelý je jednačtyřicetiletý Viktor Pesternikov, kterého propustili před dvěma lety z vězení. Tam si odpykával trest odnětí svobody 10 let za sexuální zneužívání nezletilých. Ještě několik let se měl hlásit místním úřadům, nečinil tak ale. Kvůli podezření z nedbalosti tak začalo navíc vyšetřování úřadů.

Primátor Zdeněk Hřib pobíhá s košíčkem po městě a rozdává sladkosti i respirátory

13. března 2021 12:06

Politici se snaží na lidi apelovat, aby dodržovali vládní opatření, a každý na to jde trochu jinak. Pražský primátor Zdeněk Hřib si vzal košíček, naplnil ho sladkostmi i respirátory a vyrazil do centra Prahy kontrolovat, jak to lidé dodržují. Těm, kteří respirátory měli, dal sladkou odměnu. Těm, kteří ne, respirátor nabídl nebo je vyzval, aby si ho nasadili.