reklama

Sledujte ZÁZNAM Partie: Česko a bolestivá cesta z covidové krize. Co na to odborníci?

Rusko se podle vlády podílelo na výbuchu muničního skladu ve Vrběticích. Česko se ve světle těchto důkazů chystá vyhostit osmnáct ruských diplomatů. Téma velké, a jistě ne výlučně politické, diskuse. V druhé polovině Partie odpovídají epidemiologičtí odborníci na otázky spojené s koronavirovou krizí.

reklama

Poslechněte si reakce poslance Jaroslava Bžocha, politika a právníka Ondřeje Veselého, předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, poslancem Leo Luzarem, bezpečnostním poradcem Andorem Šándorem a odborníkem v oblasti bezpečnostní politiky a obranného plánování Jiřím Šedivým v Partii Terezie Tománkové.

Česko podle všeho čeká z covidové krize bolestivá cesta. Nebude se týkat jen ekonomiky, ale i školství a vůbec uzdravení, nebo alespoň stabilizace, celé společnosti. Jak by to mohlo vypadat? Nejen na to odpoví v druhé části Partie evoluční biolog Jaroslav Flegr, biochemik Zdeněk Hostomský a matematik René Levínský.

Začínáme v neděli v 11 hodin na Primě a CNN Prima NEWS.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině

Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině

Mezi široce známé příznaky onemocnění COVID-19 patří kašel, dušnost, zvýšená teplota nebo ztráta čichu či chuti. Koronavirus může způsobovat i únavu, bolesti hlavy nebo průjem. Nyní lékaři z Bengaluru v indickém státě Karnátaka uvedli, že příznakem infekce může být také extrémní sucho v ústech a další potíže spojené s ústní dutinou, informoval web The Sun.

Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Další vlna rozvolňování. Co všechno se příští pondělí změní?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

I nejvíce nakažený okres roztočil pípy, výčepní z Opavska očkování moc nevěří
Další články
reklama
reklama