reklama

Sledujte ŽIVĚ: Hlavní zprávy dnes od 18:55 na CNN Prima NEWS

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Přineseme vám informace o zoologických zahradách, které přišly o miliony korun i o Italce, které se poštěstilo vyhrát v loterii dílo Pabla Picassa. Kolik zaplatila za lístek? Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Klárou Doležalovou a Karlem Voříškem.

reklama

Další čtvrteční program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

Alžběta Králová, zakladatelka Institutu politického marketingu a Ondřej Slačálek, pedagog Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. To jsou hosté dnešního Silného hlasu Markéty Fialové, kteří budou hovořit o tématu Krize jako politická příležitost.

24 hodin (14) ve 20:45

Co všechno se dá stihnout ve městě během pouhých 24 hodin? Moderátor James Williams stráví celý den a noc v jedné metropoli. Ukáže vám zdejší kulturu, památky, gastronomické speciality i další jedinečné luxusní zážitky.

Svět vědy (14) ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Za „průlom“ označují někteří evropští komentátoři záchranný fond na obnovu unijní ekonomiky po koronavirové krizi. S návrhem přišli zástupci Francie a Německa. Nejen to bude tématem dnešního pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Landa: Lidé se bojí říkat svůj názor. Potřebujeme debatu o svobodě, kterou nám krájí

Landa: Lidé se bojí říkat svůj názor. Potřebujeme debatu o svobodě, kterou nám krájí

Alter ego Žito 44 je mrtvé a na scéně je opět „starý“ Daniel Landa – umělec a buřič, který varuje před potlačováním svobody v Česku i ve světě. Své obavy vytesal do nejnovější písně Ukolébavka, kde hovoří o všudypřítomných kamerách a čipování dětí. Co pro Landu svoboda znamená? A jak se chce do boje o lidská práva zapojit? Odpovídal v pořadu Štrunc moderátora Pavla Štrunce.

reklama
Na Novojičínsku hygienici nařídili plošné testování celkem 1 500 lidí, začne v úterý
Andrzej Duda obhájil v Polsku prezidentský mandát
Jihlavsko opět nařizuje povinné nošení roušek kvůli prevenci šíření koronaviru
reklama
reklama
Chorvatsko zpřísňuje opatření. Roušky budou povinné v obchodech a restauracích

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Radka Maxová: Z ANO možná odejdu, postu europoslankyně se ale nevzdám
Chladné letní ráno přepisovalo rekordy. Na Šumavě mrzlo
Další články
reklama
reklama