reklama

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Jak reaguje Prymula na třetí dávku vakcíny proti covidu?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Třetí dávka vakcíny proti covidu je od pondělí dostupná všem, kteří o ni mají zájem a mají osm měsíců po dokončeném očkování. Jak reaguje na přeočkování epidemiolog Roman Prymula? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama

Třetí dávka vakcíny proti covidu je od pondělí dostupná všem, kteří o ni mají zájem a mají osm měsíců po dokončeném očkování. Většinou jsou to zdravotníci nebo senioři, kteří žijí v pobytových zařízeních sociální péče. Pozvánka k třetí dávce přišla v pondělí SMS zprávou téměř osmi tisícům lidí. Doporučuje epidemiolog Roman Prymula těm, kteří mají osm měsíců po dokončeném očkování, aby se nechali přeočkovat? Nejen o tom Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další pondělní program na CNN Prima NEWS:

360° od 20:15

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Zprávy od 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

360° od 20:15

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Jak volí vaše peněženka od 22:25

Jak volby ovlivní finanční situaci českých domácností? Odpovědí ekonomové i kandidáti do Poslanecké sněmovny.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy:
očkování Hlavní zprávy Roman Prymula CNN Prima NEWS koronavirus přeočkování třetí dávka

Hlavní zprávy

Fialovu vládu možná nebudu moci brát vážně, rozčílil se Kalousek kvůli schůzkám se Zemanem

Proč všichni tak poslouchají prezidenta Miloše Zemana? Podivil se někdejší šéf státní kasy a možný kandidát na Hrad Miroslav Kalousek (TOP 09). Zkritizoval tím vznikající vládu Petra Fialy (ODS), protože adepti na ministry chodí na rozhovory s prezidentem. Žádná opora v ústavě ale neexistuje. I někteří právníci upozorňují, že Zeman si mohl s jmenováním vlády pospíšit, když je v Česku nouzový stav a jedna z největších krizí.

Bláznivá velká cena pro Hamiltona. Verstappena bodově dotáhl, rozhodne Abú Dhabí

Formule 1 nabídne po letech rozuzlení v úplně posledním závodě. Zastávka seriálu v Saúdské Arábii se proměnila v bláznivou velkou cenu s červenými vlajkami. Hlavním vyústěním přerušované Grand Prix je to, že Lewis Hamilton vyhrál, Max Verstappen dojel za ním. To znamená, že příští týden v Abú Dhabí bude k vidění fantastická událost. Oba piloti jsou na tom totiž aktuálně bodově úplně stejně.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

reklama