Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Kvůli rodinným Vánocům stojí Češi fronty na testy

CNN Prima NEWS - živé vysílání

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Češi berou místa antigenního testování útokem. V mnoha případech totiž chtějí strávit Vánoce s rodiči a prarodiči s čistým svědomím. Jenomže ani tak nemusejí mít vyhráno — je důležité pak zůstat v karanténě. Navíc se na všechny nedostane. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Otestovat se ještě před Vánoci a s klidným svědomím navštívít starší příbuzné. I takový byl záměr těch, kteří dnes přicházeli k odběrovým místům antigenního testování. Jenže ani tak nemusejí mít zodpovědní sváteční návštěvníci vyhráno — pokud nechtějí nic riskovat, je potřeba, aby zůstali do Vánoc v karanténě. O testování je navíc takový zájem, že se do Vánoc s jistotou nedostane na každého. Na kdy nejdřív je možné se objednat? A funguje systém objednání na odběr spolehlivě? To a mnohem více od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další sobotní program na CNN Prima NEWS:

Po proudu řek do moře od 20:15

Vydejte se spolu s tvůrci pořadu po proudu největších řek a důkladně poznejte Mississippi, Dunaj, Amazonku, Mekong či Rýn.

K věci od 21:25

Podrobný rozbor aktuálních událostí a témat Marie Bastlové s významnými postavami veřejného života.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy: