CNN Prima News sniper

sniper

Výpis příspěvků ke štítku „sniper“

Brutální video z bojiště: Ukrajinský odstřelovač zlikvidoval skupinu ruských vojáků

30. června 2022 12:59

Od začátku ruské invaze se v médiích často mluví o tvrdém ukrajinském odporu založeném především na odhodlání vojáků bránit svou zemi a kvalitním armádním výcviku. Ten má dokazovat nové video, které koluje po internetu. Na záběrech je sniper z ukrajinské speciální jednotky, který během okamžiku zlikvidoval početnou skupinu ruských okupantů, uvádí ukrajinská armáda i média.

Ukrajinci oslavují smrt ruského „Popravčího“. Žoldáka Vagnerovy skupiny zabil sniper

9. června 2022 15:28

Ruská ofenziva na Ukrajině zaznamenala další významnou ztrátu. V boji padl jeden z velitelů žoldnéřské Vagnerovy skupiny Vladimir Andonov, který byl známý zejména tím, že osobně popravoval zajatce. I proto se mu mezi Ukrajinci přezdívalo „Popravčí“. Jeho smrt přiznávají přímo ruská média. Podle všeho se stal terčem ukrajinského odstřelovače.

Slavný odstřelovač Wali: Rusové se chovají jako nacisti. Střílí, když slyší plakat děti

14. dubna 2022 12:42

Jedním ze zahraničních dobrovolníků, kteří zamířili na Ukrajinu bojovat po boku místních obránců, je i jeden z nejobávanějších odstřelovačů světa – sniper přezdívaný Wali. Kanaďan kromě zapojování se do střetů s ruskými vojsky stíhá o pokračující válce průběžně psát. Líčí tak události z fronty a osudové okamžiky před tím, než stiskne spoušť své pušky.

Elitní český sniper: Odstřelovač musí být neviditelný. Na ránu čeká bez hnutí i celé dny

20. března 2022 06:57

Během války na Ukrajině patří k nejobávanějším i nejtajemnějším bojovníkům. Celou věčnost dokáží bez sebemenšího hnutí čekat v úkrytu na svou chvíli, trefují i neskutečně vzdálené cíle. Snipeři jsou machři nad machry. Elitní český policejní odstřelovač vypráví v rozhovoru pro CNN Prima NEWS třeba o legendárním Kanaďanovi Walim, jenž zasáhne cíl na 3,5 kilometru. Popisuje zbraně, které umí střílet za roh. A také prozrazuje, proč sám před akcí nikdy nepije kávu.