CNN Prima News snoubenka

snoubenka

Výpis příspěvků ke štítku „snoubenka“

Tragédie při záchraně dítěte. Muž spadl pod auto, smrti přihlížela těhotná snoubenka

15. února 2022 14:22

Mělo se jednat o příjemný výlet ve společnosti milované těhotné snoubenky a její kamarádky se synem. Vše se však během chvíle změnilo v tragédii. Když se z dosud nezjištěných důvodů auto s dítětem na sedačce rozjelo, 34letý László nezaváhal a chtěl vozidlo zastavit. Nakonec však uklouzl a spadl pod vlastní vůz. Neštěstí přihlížely obě ženy.

Vémolova Lela šokovala trestním oznámením: Karlos mě napadl, když jsem držela syna

11. ledna 2022 22:36

Zápasník MMA Karlos Vémola si zřejmě pořádně zavařil. Svou snoubenku a matku dvou dětí Lelu Ceterovou obvinil z toho, že mu byla nevěrná s jeho kamarádem Vítem Kaiserem. Tomu prý uštědřil pár facek, své manželce na oplátku sebral mobilní telefon. Nyní se však ukazuje, že všechno mohlo být úplně jinak. Ceterová CNN Prima NEWS sdělila, že měl zápasník napadnout i ji, v náručí navíc držela několikatýdenního syna Rockyho. Na Vémolu podala trestní oznámení, právníky mu navíc vyhrožuje i Kaiserova manželka.

Ceterová o rozchodu s Vémolou: Doma panovalo napětí na hraně agresivity. Utekla i s dětmi

11. ledna 2022 13:56

Zápasník MMA Karlos Vémola vyděsil v noci z pondělí na úterý své fanoušky, když na sociálních sítích oznámil definitivní rozchod se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Matku jeho dvou dětí obvinil z nevěry, které se měla dopustit s jeho kamarádem. Svému sokovi měl dát dvě facky a Ceterové sebrat mobilní telefon. Ta se teď rozhodla o nočním incidentu promluvit prostřednictvím své manažerky Niny Sedlákové. Exkluzivní vyjádření poskytla deníku Blesk.

Vémola si nechal vytetovat nahou snoubenku. Který muž by to udělal, řekla dojatě

17. ledna 2021 14:22

Český zápasník MMA Karlos Vémola se rozhodl zvěčnit podobu své snoubenky a nechal si ji vytetovat na biceps levé ruky. Na obrázku je Lela Ceterová vyobrazena nahá, její podobiznu dokreslují andělská křídla. Ceterová si na oplátku nechala na svém kotníku vepsat iniciály snoubence. „A teď se máme opravdu napořád,“ okomentoval Vémola láskyplný čin na Instagramu.