Kvízová soutěž

Soutěž s pořadem Showtime o dárkové balíčky Dermacol

V úterý 30. dubna odpoledne pro vás kanál Prima LOVE chystá ve spodní části Grébovky čarodějnickou zahřívací párty k tradiční Prvomájové oslavě narozenin DERMACOL LOVE DAY. Při této příležitosti jsme si pro vás připravili nejen nabitý program pro celou rodinu, čarodějnické líčení, kouzla a věštění, ale také soutěž o dárkové balíčky Dermacol (balíček obsahuje: BIO RETINOL krém, sprchový gel Plummy Monster, pěna do koupele Plummy Monster, 16h Lip Colour, Mini Neon lak, tužka na oči a rty Neon, šampon pro objem vlasů). Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže.

Sdílejte soutěž Facebook Twitter

Soutěž byla ukončena. Vítězům gratulujeme!

Výherci jsou: Iveta Kozlovská, Jiřina Perlingerová, Jaroslav Šlambor, Monika Bačová, Marie Štecherová, Kateřina Schnabelová.

O co jsme hráli?

  1. Dárkový balíček Dermacol
  2. Dárkový balíček Dermacol
  3. Dárkový balíček Dermacol
  4. Dárkový balíček Dermacol
  5. Dárkový balíček Dermacol
  6. Dárkový balíček Dermacol

Žádáme vás o dodržení pravidel vydaných společností FTV Prima spol. s r.o. Pravidla týkající se soutěže najdete ZDE. SOUTĚŽ BUDE VYHLÁŠENA NA TÉTO STRÁNCE.

"Odesláním odpovědi a vyplněním údajů souhlasím se zasíláním novinek (e-mailem) o pořadech, akcích, produktech a službách televize Prima a jejich smluvních partnerů včetně obchodních sdělení partnerů týkajících se dané kampaně. Neuniknou mi tak ty nejsledovanější videa nebo populární články – a když mě to přestane bavit, jednoduše zasílání těchto aktualit zruším."