reklama
CNN Prima News spolek

spolek

Výpis příspěvků ke štítku „spolek“

Vzpamatovat se ze znásilnění je běh na dlouhou trať, řekl před svou kauzou Cimický

16. listopadu 2021 20:53

Nejméně čtvrt roku tvrá, než se organismus začne vzpamatovávat ze znásilnění. Oběť se s takovým traumatem sama vypořádat nemůže. To a mnoho dalšího řekl v jednom z rozhovorů psychiatr a spisovatel Jan Cimický, který nyní čelí obvinění ze sexuálního napadení a obtěžování. Rozhovor poskytl předtím, než se kauza dostala na světlo světa.

Sedmiletá Julinka je na úrovni batolete. Kvůli vzácnému syndromu nechodí a nemluví

30. května 2021 07:20

Před sedmi lety porodila Dagmar Kozáková (38 let) dvě krásné děti – dvojvaječné holčičky Štěpánku a Julinku. Bohužel dnes je mezi nimi propastný rozdíl. Zatímco Štěpánka chodí do první třídy a vyvíjí se naprosto normálně, Julinka nemluví ani neběhá. Byl u ní diagnostikován vzácný Angelmanův syndrom neboli syndrom šťastného dítěte. Pro tyto lidi je totiž typický častý úsměv.

Minář vytvořil spolek Pro ČR. Má sloužit k přípravě nového politického projektu

26. října 2020 19:01

Bývalý předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář vytvořil spolek Pro ČR. Spolek si klade za cíl vytvořit svobodnou, spravedlivou a bezpečnou zemi a sílu, která změní Česko k lepšímu, uvádí dokumenty ve veřejném rejstříku. Minář počátkem října sdělil, že půjde příští rok do sněmovních voleb s novým politickým projektem, chce je vyhrát společně se současnou opozicí.

reklama