CNN Prima News spolek

spolek

Výpis příspěvků ke štítku „spolek“

Kocourek Pilvi nejspíš sloužil jen jako nástroj na peníze

Kocourek, který dostal jméno Pilvi (finsky mráček), byl nalezen ve firmě s těžkým průmyslem, jejíž majitel je naštěstí velmi rozumný člověk a „kočkař“. Dlouhodobě spolupracuje s azylem Fousek na kastracích koček pohybujících se v areálu. A mnoha z nich se již společnými silami podařilo najít nové domovy. Tento kocour se ale na místě vyskytl nově a už podle jeho vzezření bylo jasné, že do smečky polodivošek nepatří, že se jedná o kocourka, kterého se někdo zbavil.

Šéf tenisového svazu Kaderka míří do vazby, rozhodl soud. Funkcionář trvá na své nevině

Obvodní soud pro Prahu 7 poslal v kauze údajných dotačních podvodů do vazby prezidenta Českého tenisového svazu (ČTS) Iva Kaderku. Potvrdil to státní zástupce Ondřej Trčka. Kaderka podle něj vinu popřel a proti vazbě podal stížnost. Neveřejné vazební zasedání trvalo dvě a půl hodiny. Soud rozhodl o vazbě kvůli možnému ovlivňování svědků. Policie šéfa svazu viní z dotačního podvodu a ze zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, za což mu hrozí až desetileté vězení.

Kéž je takových Ječmínků co nejméně! Když se stane zázrak, ale trvá příliš krátce

Slamáček, Ječmínek – kočky, které měly to štěstí, že se jim pomoci díky dobrým lidem dostalo. Na druhou stranu, kdyby si jich lidé všimli dříve a nepřehlíželi je, mohly žít dlouhé spokojené roky. Oba byli opuštění, zapomenutí, oba byli opomíjeni, protože to nebyla roztomilá koťátka, ale zahnisaní, na první pohled zdevastovaní starší kocouři. Oba se dostali do spolku Destiny Pet, oba to byli velcí bojovníci, oba ve spolku poprvé zažili lásku a péči, oba odešli milovaní, jen příliš krátce.

Seniorky ze Strašic kritizovaly vypnuté topení, dostaly výpověď. Udavačky, mělo znít vysvětlení

Nemá rád udavače, proto dostaly výpověď. Tak měl pronajímatel bytů v Domově pod Brdy ve Strašicích potrestal dvě seniorky po odvysílání reportáže na CNN Prima NEWS. Ty si stěžovaly na navýšení nájemného a vypnuté topení. Štáb se snažil od pronajímatele získat vyjádření, ten však odmítal komunikovat. O střechu nad hlavou se nyní bojí další senioři. V reakci na výpověď dvou nájemnic mluví o hyenismu.

Paroubek: Z dezinformátora Vrabela udělali bubáka. Do eurovoleb chci Maláčovou a Haška

Sjednotit levici, vyrukovat se staronovými jmény a urvat si několik mandátů v příštích eurovolbách. Takové plány má bývalý premiér za sociální demokraty Jiří Paroubek se svým spolkem Nespokojení, z něhož má na podzim vzejít politické hnutí. V úterý odpoledne plánuje shromáždění svých podporovatelů na Malostranském náměstí, zatímco nedaleko budou poslanci projednávat snížení valorizace důchodů. Paroubek na dotaz redakce CNN Prima NEWS odmítl, že by ho jeho dřívější účast na dvou protivládních protestech – kde se objevili i zástupci dezinformační scény – mohla nějak uškodit. „Já mluvím jenom pravdu. Nemyslím, že to, co jsem slyšel na demonstracích, byly dezinformace,“ uvedl.

Milion chvilek: Po Zemanovi zůstane pachuť, Babiš bude lhát dál. I Pavla budeme hlídat

Po zvolení Petra Pavla prezidentem přišla úleva. Budeme ho ale hlídat, aby splnil vše, co slíbil, uvedla za spolek Milion chvilek pro demokracii Hana Strašáková. Po Miloši Zemanovi v České republice zůstane pachuť, po poraženém Andreji Babišovi (ANO) zase rozdělená společnost. U šéfa opozičního hnutí se navíc předpokládá, že se pokusí vyhrát sněmovní volby v roce 2025. „V kauze Čapí hnízdo je na pořadu dne také reklamní větev. Bude lhát dál,“ nešetřila Strašáková ostrými slovy v rozhovoru pro CNN Prima NEWS na konto expremiéra a neúspěšného prezidentského kandidáta.

„Sbohem, Zemane“ i řečníci na štaflích. Na Hradě se při shromáždění sešly stovky lidí

Od nového prezidenta chtějí slušnost, demokratické hodnoty a lidskost. Stovky lidí se na druhém nádvoří Pražského hradu v neděli symbolicky rozloučily s érou arogance a pohrdáním lidmi, kterou podle nich ztělesňoval Miloš Zeman. Demonstranti také upozornili na důležitost prezidentské volby. Shromáždění s názvem Dotáhneme změnu: Demokrat na Hrad, které se koná několik dní před prvním kolem prezidentské volby, organizuje spolek Milion chvilek. U bezpečnostních kontrol při vstupu do areálu Hradu se tvořily fronty.

Milion chvilek stahuje klec pro Babiše. Ne vždy se akce povede, uvedl Minář

Po vlně kritiky couvá spolek Milion chvilek pro demokracii od své poslední akce. Takzvanou vězeňskou prezidentskou kancelář pro expremiéra Andreje Babiše, kterou členové spolku umístili před budovu soudu v první den projednávání kauzy Čapí hnízdo, nyní hodlá spolek „zaparkovat do garáže“. S pojízdnou vězeňskou kanceláři přitom spolek původně plánoval projet další česká města. Zastavit se měla i před holdingem Agrofert. Nyní ale hodlá Milion chvilek hledat „citlivější a přesnější způsob“, jak varovat před možností, že by se Babiš stal prezidentským kandidátem.