CNN Prima News sportovci

sportovci

Výpis příspěvků ke štítku „sportovci“

Odstartovala největší freestyle show COOLIFE FEST. Podívejte se, na co se můžete těšit

Téma: Komerční sdělení
21. května 2022 10:46

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartovala v sobotu ráno na pražské náplavce. Už od rána jsou tam k vidění exhibice zástupců českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy. COOLIFE FEST celý den provází zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda a afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou. Pojďte se s námi mrknout, jak to na náplavce právě teď žije prostřednictvím streamu.

Sportovní hvězdy často prohýří celé své jmění. Legenda jim radí, jak nepřijít na mizinu

5. dubna 2022 20:13

Dokonale zvládají práci s pukem, bruslení, mají obrovský přehled ve hře, proto od klubů nejlepší hokejové soutěže světa NHL dostávají královské odměny. Hráči v NBA dechberoucím způsobem sází „trojky“, baseballisté v MLB zvládají homerun za homerunem a tak dále. Ale pokud jde o zacházení s penězi, mají často nejhvězdnější sportovci problém. Zajímavým způsobem se o finančních trablech slavných osob rozepsal Chris Pronger.

Biatlonová ikona s minulostí v KGB se ozvala: Vylučování ruských sportovců je naivní

24. března 2022 20:53

Sbírala olympijské medaile, cenné kovy z mistrovství světa, vítězství ve Světovém poháru. To vše coby biatlonová reprezentantka režimu Alexandra Lukašenka. Exzávodnice Darja Domračevová se statusem legendy se vyjádřila k válce na Ukrajině, která ji kvůli obrovskému počtu obětí děsí a doufá v mír. Zároveň nechápe, proč za konflikt mají pykat běloruští a ruští sportovci.

Vaše mlčení stojí desítky životů. Ukrajinská biatlonistka se opřela do ruských sportovců

6. března 2022 22:23

Ukrajinská biatlonistka Anastasija Merkušinová, která se účastnila olympijských her, na sociálních sítích sdílela ostrý vzkaz. „Apeluji na sportovce. Vy přesně víte, co se děje, a mlčíte. Vaše mlčení stojí desítky životů. Pokud válku podporuje, přemýšlejte o tom, že i vy nesete spoluodpovědnost za smrt, která se vás brzy osobně dotkne,“ uvedla. Zprávou promlouvala zejména k Rusům.

Zahájení pekingské olympiády OBRAZEM: Češi překvapili knírkem na počest Samkové

5. února 2022 00:46

V pátek 4. února oficiálně začaly již 24. zimní olympijské hry. Více než dvouhodinového programu, který slavnostní ceremoniál nabídl, se zúčastnily tři tisíce vystupujících. Čeští reprezentanti do takzvaného „Ptačího hnízda“ nastoupili jako 68. v pořadí a žertovali, že jdou „na Jágra“. Mnohé Čechy dojal pohled na řadu reprezentantů, kteří si na respirátory namalovali knír a symbolicky na dálku podpořili snowboardcrossařku Evu Samkovou. Na nejzajímavější momenty zahájení se můžete podívat v galerii.

KOMENTÁŘ: Olympiáda v Pekingu je zločin. Ale sportovci nejsou spolupachatelé

3. února 2022 06:36

Když olympionici z různých států v posledních dnech dosedli na ranvej v čínské metropoli, pravděpodobně z reproduktorů nad svými sedačkami slyšeli: „Právě jsme přistáli v Pekingu, venkovní teplota je pět stupňů, je tolik a tolik hodin…“ Kdyby se stevardka či stevard odvázali, mohli říct: „Přistáli jsme v zemi, kde se porušují lidská práva, Ujgurové trpí v koncentračních táborech a nepohodlní lidé mizí. Jménem společnosti Olympic Games Air nás mrzí, že vrchol vaší kariéry přišel právě v Číně.“