reklama
CNN Prima News stížnost

stížnost

Výpis příspěvků ke štítku „stížnost“

Ministryně Maláčová v roli kontrolorky podráždila poslance ANO. Podal na ni stížnost

Kontrolní akce Férová práce ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) podráždila poslance vládního hnutí ANO a 37. nejbohatšího Čecha Pavla Juříčka. Ten na ni podal stížnost kvůli tomu, jakým způsobem proběhla kontrola v jeho firmě Brano, v níž podle inspekce úřad narazil na několik pochybení, informuje deník Právo. Maláčová se proti stížnosti ohradila, podle ní vše proběhlo v pořádku a Juříčkova firma nereagovala na výzvu k námitkám.

Hýkají tu osli a budí mě kohout, stěžovali si turisté. Vesnice reagovala neobvykle

Zástupci obce Ribadesella na severu Španělska, kde žije 5 700 stálých obyvatel, řeší neobvyklé stížnosti. Někteří turisté jim volali a stěžovali si na hýkající osly. Jiní vytáčeli čísla oficiálních činitelů, aby je upozornili na trus, který za sebou nechávají potulující se krávy. Vesnice reagovala neobvykle – úzkostným turistům vzkázala, ať nejezdí.

Cesta do Chorvatska byla utrpení. Klienti RegioJetu si stěžují na zápach a nepořádek

Zápach moči ve vagonech, nefungující klimatizace, netekoucí voda a mnohahodinové zpoždění vlaku. To jsou zkušenosti některých cestujících, kteří se na dovolenou vydali vlakem společnosti RegioJet do Chorvatska. Ta se hájí, že zpoždění nabírá kvůli výlukám na tratích v kombinaci s kontrolou dokladů a proticovidovými opatřeními. Přiznává, že vlaky pak nejsou dostatečně připravené na další cestu.

Chtěl zpátky sbírku svých básní. Vrah a kamarád Ivana Jonáka neuspěl se stížností u soudu

Albert Žirovnický, někdejší šéf pražského erotického klubu Discoland Sylvie a kamarád kontroverzního podnikatele Ivana Jonáka, neuspěl u Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) se stížností související s jeho básnickou sbírkou. Muž, který byl v minulosti potrestaný 16 lety vězení za vraždu svého známého, podal v uplynulých letech řadu žalob proti státu na národní i mezinárodní úrovni.

Exprezident Klaus podal stížnost kvůli rozhlasovému rozhovoru. Důvodem je zaujatost

Bývalý prezident Václav Klaus podal stížnost k Radě Českého rozhlasu (ČRo) a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) kvůli středečnímu rozhlasovému rozhovoru, ze kterého předčasně odešel. Důvodem stížností je „extrémní nevyváženost a zaujatost“ Českého rozhlasu, stejně jako přímá účast rozhlasu „v šíření dezinformační kampaně“, kterou podle Klause proti němu vedou média z nakladatelství Economia. Na svém webu to dnes uvedl Institut Václava Klause (IVK). Vedení ČRo přijetí stížnosti potvrdilo a bude se jí zabývat.

reklama