reklama
CNN Prima News Subaru

Subaru

Výpis příspěvků ke štítku „Subaru“

Řídili jsme Subaru BRZ, nejzábavnější kupé současnosti. Nebo spíše minulosti?

6. prosince 2020 07:33

Čistě sportovní kupé Subaru BRZ poprvé spatřilo světlo světa v roce 2013 a hned se zapsalo do srdcí všech automobilových příznivců. Bohužel emisní limity pomalu likvidují vše, co jim nevyhovuje, a přesně takový osud potkal i ikonický sporťák. S evropským trhem se loučí limitouvanou sérií Final Edition, která nabídne ještě radostnější požitek za volantem. Svou přízeň si zábavné Subaru získalo díky lehké karoserii, pohonu výhradně zadní nápravy a charismatickému plochému motoru typu Boxer.

Impreza e-Boxer: Tak trochu jiné Subaru. Neburácí, ale plní svůj účel

17. listopadu 2020 10:51

Řekněme si to hned na rovinu. Aktuální Impreza už většinou není to zářivě modré auto se zlatými elektrony, které drtilo asfalt a požíralo bahno během rallyeového seriálu WRC, a které chtěl mít doma snad každý chlapec, ale dovolit si ho mohl tak maximálně ve velikosti 1:18. Svět se mění a držet krok s ním musí i Subaru.

Jakým automobilkám jsou zákazníci nejvěrnější? Žebříčku kralují Japonci a Němci

10. srpna 2020 06:18

Nejoddanější klienty mezi prémiovými automobilkami má japonský Lexus, v těsném závěsu jsou pak němečtí výrobci, konkrétně Mercedes-Benz a BMW. V kategorii masově produkovaných vozů si zlatou medaili odneslo Subaru. Na druhém a třetím místě se potom umístila Honda a Toyota. Vyplývá to z výsledků průzkumu loajality zákazníků k jednotlivým automobilovým značkám, který zveřejnila americká analytická společnost J.D. Power.

reklama