CNN Prima News telefon

telefon

Výpis příspěvků ke štítku „telefon“

Emotivní telefonát do vězení: Křížkův syn válel na závodech, tátovi se hned chlubil

13. září 2022 15:17

Loni v létě nastoupil mnohonásobný mistr republiky v jachtingu David Křížek do vězení kvůli roli v tunelářské kauze. Odvolací pražský vrchní soud mu letos k 50. narozeninám nadělil dost nechtěný dárek, když prodloužil trest a celkem by měl za mřížemi sportovec strávit pět let. Přichází tak o jedinečné chvíle, kdy se jeho desetiletému synovi začíná dařit ve sportu, ve kterém se sám proslavil.

Prémiový výkon a skvělé fotky, nebo bleskurychlé nabíjení? Otestovali jsme mobily od realme

9. září 2022 16:12

Tři telefony, tři různé třídy, jedna značka. Redakce CNN Prima NEWS podrobila testu trojici mobilů od společnosti realme. Každý model se lišil nejen cenou, ale také výbavou a funkcemi. Zatímco jeden telefon zazářil díky svým fotoaparátům, jiný zaujal nevídaně rychlým nabíjením. V čem recenzované mobily vynikaly a kde naopak pokulhávaly?

Vězeň ve Valdicích měl miniaturní telefon. Když na něj dozorci přišli, chtěl mobil rozkousat

5. září 2022 08:32

Za odhalené miniaturní mobilní telefony trestanců ve valdické věznici padlo obvinění. V květnu tam jednomu z vězňů vypadl přístroj při prohlídce z kapsy, další spoluvězeň ho ukrýval v ústech a pokusil se ho před dozorci dokonce rozkousat. To se mu ale nepovedlo a teď si kvůli tomu možná zdvojnásobí trest, protože mu ho soud může prodloužit až o dva roky.

Pozor, zákeřný „Joker“ trápí mobily s Androidem. Smažte tyto čtyři nebezpečné aplikace

13. července 2022 05:42

Vlastníci mobilních telefonů s operačním systémem Android by měli zpozornit. V několika aplikacích z digitálního obchodu Google Play začal řádit zákeřný malware, který dokáže připravit nepozorné uživatele o peníze či jim způsobit celou řadu dalších starostí. Závadné programy si do mobilů stáhlo více než sto tisíc lidí. Namístě je proto jejich rychlé smazání, varovali bezpečnostní experti ze společnosti Pradeo.

Ultraširokoúhlý objektiv i bio design. Realme ukázal sérii mobilů GT 2, cena překvapí

1. března 2022 16:34

Nejrychlejší androidí procesor, ultraširokoúhlý objektiv i bleskově rychlé nabíjení. Společnost Realme představila pro evropský trh prémiové mobilní telefony GT 2 a GT 2 Pro, které svou výbavou a vysokým výkonem konkurují i mnohem dražším modelům vyšší třídy. Kromě několika technologických prvenství výrobce podtrhuje také „bio design“ telefonů. Nová vlajková loď značky Realme byla představena v rámci mezinárodního mobilního veletrhu MWC 2022 v Barceloně.

Nejvýkonnější mobilní foťák i skládací „véčko“. Jak si vedou vlajkové telefony od Huawei?

Téma: Komerční sdělení
31. ledna 2022 14:33

Na český a slovenský trh míří dvojice velice očekávaných prémiových mobilů společnosti Huawei. Modely P50 Pro a skládací P50 Pocket se chlubí špičkovými mobilními fotoaparáty a nezaostávají ani v hardwarovém výkonu. Obzvlášť druhý jmenovaný telefon s ohýbatelným displejem umí v mnohém příjemně překvapit. Nové vlajkové smartphony čínské firmy nicméně brzdí pár nedokonalostí. Jaké jsou naše první dojmy?

Šmejdi dál útočí na seniory. Žádají statisíce kvůli smyšleným nehodám jejich dětí

19. ledna 2022 06:33

Podvodníci dál útočí na nic netušící seniory. Historky se často opakují. Volá lékař, že měl syn dotyčného údajně nehodu a zranil při ní dítě. Peníze mají jít na mimosoudní odškodnění rodiny. Paní Alžběta popsala, jak hovor probíhal a přiznala, že šmejdům málem naletěla. Zachránilo ji, že chtěla částku předat skrze notáře.