CNN Prima News tělocvična

tělocvična

Výpis příspěvků ke štítku „tělocvična“

Rodí se plán na ubytování Ukrajinců: Uprchlické vesničky, kontejnery i nové byty

30. března 2022 05:11

Statisíce uprchlíků z Ukrajiny v Česku vytvářejí velký tlak na bydlení. S jeho nedostupností se Češi potýkají už řadu let a uprchlíci situaci jen zhorší. Obce a kraje proto po státu žádají peníze jak na stavbu kontejnerového ubytování a nových bytů, tak na opravy či rekonstrukce starých a rozpadlých objektů, ale především požadují změnu zákonů, aby se vůbec mohlo začít stavět. Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) nyní vytváří plán, v němž počítá se zhruba 100 tisíci korunami na vytvoření jednoho nového lůžka.

Hůle: Nacpat uprchlíky do tělocvičen není řešení. Motivujme Čechy s prázdnými byty

12. března 2022 23:44

V důsledku ruské invaze na Ukrajinu do Česka nadále míří desetitisíce uprchlíků. Vláda i kraje hledají další možná řešení, jak Ukrajincům poskytnout co možná nejlepší pomoc. Podle Daniela Hůleho z Člověka v tísni je nezbytné, aby kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) finančně motivoval Čechy s prázdnými byty, kteří by utečencům mohli nabídnout azyl.

Otevřou nás na Vánoce a v lednu zaříznou? To už nepřežijeme, smutní šéf posilovny

1. prosince 2020 06:10

Pokud přijde třetí vlna a vláda fitness centra v lednu zase zavře, nikdo to nepřežije, varují provozovatelé sportovišť. Období léta a Vánoc jsou podle nich okurkové sezony, kdy chodí nejméně zákazníků. Potřebují, aby mohli mít otevřeno právě v lednu. Pro CNN Prima NEWS svůj příběh popsal provozovatel pražského fitness centra David Zvolenský.