CNN Prima News Tomáš Večeřa

Tomáš Večeřa

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Večeřa“

Druhý život: Web CNN Prima NEWS nabídne jedinečný seriál o nelehkých osudech hokejistů

Česko na začátku května ovládne hokejové nadšení během mistrovství světa v Praze a Ostravě. Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS nabídne fanouškům nejen zpravodajský servis, ale i něco navíc. Ve spolupráci s Nadačním fondem Ivana Hlinky startuje v úterý 9. dubna unikátní osmidílný seriál Druhý život šampionů na webu CNNPrima.cz. Ten mapuje nelehké osudy bývalých hokejových hráčů, kterým skupina Prima v rámci projektu Prima SVĚT věnuje finanční dar ve výši 40 tisíc korun a každému z nich navíc také roční předplatné na videoplatformu prima+.

CNN Prima NEWS posiluje vedení. Šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky bude Tomáš Vojáček

Ředitel zpravodajství skupiny Prima Martin Švehlák jmenoval šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky CNN Prima NEWS Tomáše Vojáčka. Ten doposud působil jako šéfeditor vysílání a měl na starost televizní kontinuální zpravodajství a rozvoj hlavních projektů televize, včetně úspěšných volebních speciálů. Jeho zástupci budou zkušení novináři ze současného vedení redakce – Roman Pistorius a Lukáš Seidl. Pozici zástupce ředitele zpravodajství zaujme Tomáš Večeřa, který je od startu CNN Prima NEWS ředitelem sekce on-line.

Z vyváženého zpravodajství nebudeme ustupovat, říkají šéfové redakce CNN Prima NEWS

Nabízíme divákům více úhlů pohledu, přibližujeme jim zprávy srozumitelně a bez toho, abychom se nad ně povyšovali. Chceme být nadále objektivní, dávat prostor i hlasům, s nimiž nemusíme souhlasit, ale zastupují část společnosti, říká šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc. V rozhovoru pro magazín CNN Prima NEWS Rok 2 spolu se svým zástupcem a ředitelem online zpravodajství skupiny Prima Tomášem Večeřou mluví o novinkách ve vysílání i na webu a prozrazují plány na další rok.

Vychází magazín CNN Prima NEWS: Zlomové události, rozhovory, reportáže a zajímavosti

CNN Prima NEWS slaví druhé výročí svého vzniku. U této příležitosti rovněž vychází druhé číslo magazínu Rok 2, který přinese to nejlepší z uplynulých dvanácti měsíců. Čtěte reportáže či rozhovory. Dozvíte se také, jak vznikají pořady ve zpravodajské televizi a vše o televizním zákulisí. Magazín vychází v pondělí 2. května, koupit ho můžete v trafice ve vašem okolí.

Web CNN Prima NEWS dosáhl v lednu na více než tři miliony reálných uživatelů

Web CNN Prima NEWS se v lednu dostal na rekordních 3,1 milionu reálných uživatelů měsíčně. Potvrdil se tak úspěšný start multiplatformy CNN Prima NEWS. Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer si chválí, že se web záhy po startu dostal mezi TOP 10 zpravodajských serverů. Ředitel on-line zpravodajství Tomáš Večera plánuje ještě větší propojení obsahu webu s televizní produkcí.

CNNPrima.cz chceme dostat mezi TOP 5 zpravodajských webů, říká ředitel Večeřa

Nový zpravodajský web CNN Prima NEWS odstartoval, stejně jako televizní stanice CNN Prima NEWS, letos 3. května. Od té doby ho měsíčně navštěvuje více než milion reálných uživatelů. Ředitel on-line sekce projektu Tomáš Večeřa v rozhovoru hovoří nejen o tom, jak je s výkonem webu spokojený, ale i o fungování redakce úzce propojené s televizním zpravodajstvím a dalšími on-line segmenty mediální skupiny Prima.