CNN Prima News Tomáš Večeřa

Tomáš Večeřa

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Večeřa“

Z vyváženého zpravodajství nebudeme ustupovat, říkají šéfové redakce CNN Prima NEWS

4. května 2022 06:46

Nabízíme divákům více úhlů pohledu, přibližujeme jim zprávy srozumitelně a bez toho, abychom se nad ně povyšovali. Chceme být nadále objektivní, dávat prostor i hlasům, s nimiž nemusíme souhlasit, ale zastupují část společnosti, říká šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc. V rozhovoru pro magazín CNN Prima NEWS Rok 2 spolu se svým zástupcem a ředitelem online zpravodajství skupiny Prima Tomášem Večeřou mluví o novinkách ve vysílání i na webu a prozrazují plány na další rok.

Vychází magazín CNN Prima NEWS: Zlomové události, rozhovory, reportáže a zajímavosti

2. května 2022 04:57

CNN Prima NEWS slaví druhé výročí svého vzniku. U této příležitosti rovněž vychází druhé číslo magazínu Rok 2, který přinese to nejlepší z uplynulých dvanácti měsíců. Čtěte reportáže či rozhovory. Dozvíte se také, jak vznikají pořady ve zpravodajské televizi a vše o televizním zákulisí. Magazín vychází v pondělí 2. května, koupit ho můžete v trafice ve vašem okolí.

Web CNN Prima NEWS dosáhl v lednu na více než tři miliony reálných uživatelů

2. února 2021 16:52

Web CNN Prima NEWS se v lednu dostal na rekordních 3,1 milionu reálných uživatelů měsíčně. Potvrdil se tak úspěšný start multiplatformy CNN Prima NEWS. Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer si chválí, že se web záhy po startu dostal mezi TOP 10 zpravodajských serverů. Ředitel on-line zpravodajství Tomáš Večera plánuje ještě větší propojení obsahu webu s televizní produkcí.

CNNPrima.cz chceme dostat mezi TOP 5 zpravodajských webů, říká ředitel Večeřa

29. července 2020 13:19

Nový zpravodajský web CNN Prima NEWS odstartoval, stejně jako televizní stanice CNN Prima NEWS, letos 3. května. Od té doby ho měsíčně navštěvuje více než milion reálných uživatelů. Ředitel on-line sekce projektu Tomáš Večeřa v rozhovoru hovoří nejen o tom, jak je s výkonem webu spokojený, ale i o fungování redakce úzce propojené s televizním zpravodajstvím a dalšími on-line segmenty mediální skupiny Prima.

Rekordní květen na Primě. Web CNNPrima.cz dosáhl 1,1 milionu reálných uživatelů

5. června 2020 12:15

Obchodní zastupitelství Primy, Media Club, má za sebou historicky nejúspěšnější měsíc od svého vzniku v roce 2013. Celodenní share byl 33,8 procenta (meziroční nárůst o 3,48 procentního bodu) v populaci nad 15 let. V kategorii 15–69 let šlo o 33,2 procenta (meziroční nárůst o 3,65 procentního bodu). Rekordní hodnoty měla také on-linová část Primy.