reklama
CNN Prima News Tomáš Večeřa

Tomáš Večeřa

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Večeřa“

Web CNN Prima NEWS dosáhl v lednu na více než tři miliony reálných uživatelů

2. února 2021 16:52

Web CNN Prima NEWS se v lednu dostal na rekordních 3,1 milionu reálných uživatelů měsíčně. Potvrdil se tak úspěšný start multiplatformy CNN Prima NEWS. Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer si chválí, že se web záhy po startu dostal mezi TOP 10 zpravodajských serverů. Ředitel on-line zpravodajství Tomáš Večera plánuje ještě větší propojení obsahu webu s televizní produkcí.

CNNPrima.cz chceme dostat mezi TOP 5 zpravodajských webů, říká ředitel Večeřa

29. července 2020 13:19

Nový zpravodajský web CNN Prima NEWS odstartoval, stejně jako televizní stanice CNN Prima NEWS, letos 3. května. Od té doby ho měsíčně navštěvuje více než milion reálných uživatelů. Ředitel on-line sekce projektu Tomáš Večeřa v rozhovoru hovoří nejen o tom, jak je s výkonem webu spokojený, ale i o fungování redakce úzce propojené s televizním zpravodajstvím a dalšími on-line segmenty mediální skupiny Prima.

Rekordní květen na Primě. Web CNNPrima.cz dosáhl 1,1 milionu reálných uživatelů

5. června 2020 12:15

Obchodní zastupitelství Primy, Media Club, má za sebou historicky nejúspěšnější měsíc od svého vzniku v roce 2013. Celodenní share byl 33,8 procenta (meziroční nárůst o 3,48 procentního bodu) v populaci nad 15 let. V kategorii 15–69 let šlo o 33,2 procenta (meziroční nárůst o 3,65 procentního bodu). Rekordní hodnoty měla také on-linová část Primy.

reklama