reklama
CNN Prima News uprchlík

uprchlík

Výpis příspěvků ke štítku „uprchlík“

Exkluzivně: Hrozí další teroristický útok v Evropě, varuje bývalý šéf německé kontrarozvědky

Kdykoliv mohou hrozit další teroristické útoky v Evropě, a to proto, že v posledních letech přišly statisíce, ne-li miliony islamistů, uvedl bývalý šéf německé civilní kontrarozvědky Hans-Georg Maassen v pořadu televize CNN Prima NEWS K věci. Teroristé podle něj mohou být aktivováni k útoku Islámským státem, nebo se radikalizují sami. Zdůraznil, že v Německu je přes dva tisíce potenciálně nebezpečných osob, které by podle něj měly být posílané zpět do svých domovin. Proti tomu, aby zůstávaly v Evropě, by postupoval velice tvrdě.

Bývalý anglický fotbalista Lineker si domů vezme uprchlíka. Jsou to milé děti, tvrdí

Bývalý anglický fotbalista a současný televizní moderátor Gary Lineker přivítá ve svém domě v následujících týdnech uprchlíka. Devětapadesátiletý bývalý reprezentant na klubové úrovni hájící třeba barvy Barcelony nebo Tottenhamu Hotspur je hlasitým kritikem toho, jak vláda Velké Británie zachází s uprchlíky snažícími se překročit kanál La Manche, a chce proto sám nějakým způsobem pomoci. Informoval o tom web CNN.

Policie v Belgii zadržela Němce, který kradl i v Česku

Belgická policie zadržela na východě země 32letého Němce, po kterém pátrala kvůli několika trestným činům německá i česká policie. Christian Cinquemani je mimo jiné podezřelý z přepadení dvou čerpacích stanic, krádeže aut a žhářství. Minulou středu kradl v obchodním domě v Chebu a na tamní ostrahu vytáhl zbraň.

reklama