CNN Prima News úspěch

úspěch

Výpis příspěvků ke štítku „úspěch“

Prima+ slaví narozeniny. Za první rok získala více než milion uživatelů

Streamovací služba prima+ patřící skupině Prima slaví 8. února jeden rok na trhu. Za tu dobu získala přes milion uživatelů, kteří odsledovali přes 110 milionů video views a 43 milionů hodin obsahu. Prima+ v uplynulém roce uvedla třináct prémiových seriálů, stovky epizod dříve než v televizi, přes tisíc českých a zahraničních filmů a více než tři a půl tisíce epizod zahraničních seriálů. Uživatelé si nejvíce oblíbili romantický obsah, komedie a rodinné seriály. Mezi nejsledovanějšími pořady vede na celé čáře vlajkový primácký seriál ZOO.

Oscarové nominace ovládl tříhodinový opus o fyzikovi. Seznam odtajnil i další favority

Americká filmová akademie v úterý zveřejnila výběr filmů, z něhož vzejde vítěz prestižní filmové ceny Oscar. Nejvíce nominací posbíralo dílo režiséra Christophera Nolana Oppenheimer, celkem jich má 13, píše agentura AP. Je nominováno i v hlavní kategorii společně s dalšími devíti snímky, mezi nimiž jsou Barbie, Chudáčci či Zabijáci rozkvetlého měsíce. Pozlacené sošky akademie vítězům předá v neděli 10. března.

Stal se „advokátem“ dříve, než mohl jít volit. 17letý mladík složil nejtvrdší zkoušku v zemi

Se jménem jak z komiksu připomíná superhrdinu, jedinou známou superschopností Petera Parka je však jeho intelekt. Dnes již 18letému americkému mladíkovi se díky vlastním schopnostem podařilo zapsat do historie. Stal se nejmladším člověkem, který na první pokus složil přísnou kalifornskou advokátní zkoušku. Ta je považována za jednu z nejtvrdších v zemi, polovina všech zájemců propadne. To však nebyl případ tehdy 17letého Petera.

Úspěšné září skupiny Prima. Diváky oslovil volební speciál i nový seriál Pod hladinou

Mediální skupina Prima v 39. týdnu zvítězila v celodenním vysílání u cílové skupiny 15+ se share 29,83 %. Stanice Prima zaznamenala svůj třetí nejlepší týden od roku 2022 a čtyřikrát se stala vítězem večera u nezpravodajských pořadů. Úspěch mělo i slovenské volební studio CNN Prima NEWS. Seriál Pod hladinou přilákal více než milion diváků a dařilo se i Prima KRIMI.

Kazmův film vidělo přes půl milionu lidí. Řadě kin zachránil sezonu, říká distributor

Přes 500 tisíc diváků už vidělo během pouhých 20 dnů promítání v kinech celovečerní film ONEMANSHOW: The Movie. Snímek se stal během srpna extrémně diskutovanou událostí, vzbudil nebývalou vlnu ohlasů a kontroverzí, někteří lidé ho milují, zatímco jiní kritizují. Jisté je, že se stal jedním z divácky nejúspěšnějších filmů poslední doby.