reklama

Vánoční videoklip Sestřiček vidělo za 24 hodin více než 100 tisíc diváků

Dva miliony ve veřejné sbírce Sestřičky sestřičkám a více než sto tisíc zhlédnutí vánočního videoklipu Díky Vám za jediný den! Seriál Sestřičky děkuje zdravotníkům a také veřejnosti, že se k díkům přidává.

reklama

Radost z obliby, kterou si píseň během jediného dne získala, násobí nadšené reakce nejen z řad veřejnosti, ale i zdravotníků, k nimž je poděkování směřováno především.

„Díky Vám za to, že jste přišel s tímto nápadem, jak vyjádřit dík a podporu všem zdravotníkům, a i ostatním profesím, které jedou nepřetržitě s obrovským náporem… Děkuji i za to, že poslech této skladby mi pomůže vypustit emoce, které se tak snažím držet v sobě, abych působila silně a v pohodě,“ napsala autorovi myšlenky i textu písně, Davidu Gránskému, zdravotní sestřička Nikola.

„My, reálné sestřičky, děkujeme za podporu. Písnička je moc hezká a motivující. Za sestry z Kadaně velký dík tvůrcům seriálu i všem, kteří jsou v tom s námi,“ napsala ve veřejné diskuzi sestřička Šárka. „Nádhera, až mě to dojalo, jsem totiž zdravotní sestra a těch pochval si člověk moc váží,“ přidala se ke kolegyním v diskuzi pod klipem na YouTube i zdravotní sestra Alena.

K tématu

Hudbu složil šestnáctiletý bratr Davida Gránského

„Šli jsme do toho srdcem a věřili jsme, že naše díky doputuje tam, kam má. Ale přiznám se, že takový ohlas a tolik krásných reakcí jsem nečekal. Mám upřímnou radost, že se nám snad podařilo vyjádřit nejenom poděkování, ale i obdiv a podporu našim vzorům, těm, kterých si vážíme a které za jejich práci obdivujeme,“ sdělil David Gránský, který stojí za myšlenkou i textem k písni.

Hudbu složil jeho šestnáctiletý bratr, který vystupuje pod pseudonymem Tom Sean, a hudební producent Jiří Vidasov. Nazpívali ji: David Gránský, Sabina Laurinová, Saša Rašilov, Adéla Gondíková, Petr Vaněk, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková, Míša Tomešová, Petr Ryšavý, Amélie Pokorná, Veronika Divišová, Kristýna Frejová, Daniela Šinkorová, Michaela Dittrichová. Režie se ujal partner Sandry Novákové a režisér seriálu Sestřičky Vojtěch Moravec.

Natáčení probíhalo ve dvou dnech, v ateliéru seriálu Sestřičky, ale také v holešovickém studiu Raketa Media Space. Videoklip spatřil světlo světa v neděli 6. 12. v 18.00 na YouTube. Uvidí ho i diváci Primy v rámci vysílacího času. Do úterního ráno má na svém kontě přes 140 tisíc zhlédnutí.

K tématu

Jak může veřejnost přispět finančně?

Veřejnou sbírku Sestřičky sestřičkám lze podpořit pomocí crowdfundingové platformy Znesnáze21. Zaslání daru je snadné – přispět lze na pár kliknutí a dostanete potvrzení o daru. Navíc můžete společně s příspěvkem zanechat sestrám povzbudivý vzkaz.

Darovat můžete i prostřednictvím dárcovské SMS (DMS). Stačí jen na číslo 87777 poslat jednoduchou textovou SMS a vybrat částku, kterou chcete iniciativu Sestřičky sestřičkám podpořit. DMS lze odesílat v hodnotě 30, 60 či 90 Kč. Sestřičky sestřičkám obdrží 29, 59 či 89 Kč.

  • DMS SESTRICKY 30
  • DMS SESTRICKY 60
  • DMS SESTRICKY 90

Více informací na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Řekněte o našem projektu svým přátelům a rodině

Budeme rádi, když o naší iniciativě Sestřičky sestřičkám řeknete dál – třeba na svých sociálních sítích. Sdílejte své příběhy přes propojovací hashtag #SestrickySestrickam, nezapomeňte označit instagramový profil Sestřiček @Sestřičky_MK nebo @Primaftv či facebookový profil Sestřiček @Sestřičky. Pošlete nám námět na reportáž nebo příběh sestřiček z přední linie. Budeme rádi i za další nápady či inspiraci: sestrickysestrickam@iprima.cz.

Více o projektu na www.sestrickysestrickam.cz.

Tagy: Vánoce videoklip David Gránský zdravotníci Sestřičky sestřičkám

Další hlavní zprávy

Školství

Praktická výuka na školách by se mohla obnovit koncem dubna. Vládu o to požádá Plaga

Praktická výuka na školách by se mohla obnovit koncem dubna. Vládu o to požádá Plaga

Praktická výuka ve středních školách a v posledních ročnících vysokých škol se zřejmě obnoví od pondělí 26. dubna. Ministr školství Robert Plaga (za ANO) řekl, že to v pondělí navrhne vládě. S obnovením praktické výuky od příštího týdne počítá i návrh mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. S otevřením školek chce ministerstvo školství v souladu s doporučeními epidemiologů podle Plagy počkat, až bude přibývat méně než 100 případů nakažených s COVID-19 na 100 tisíc obyvatel za sedm dnů. Situace v jednotlivých okresech se nyní liší, někde je výskyt nemoci i trojnásobný.

Absolutní skandál, kluby by se měly stydět. Představení Superligy pobouřilo i politiky
Británie plně podporuje Česko. Londýn chystá nařízení usnadňující stíhání špionů
reklama
reklama
Záhada na Philipově pohřbu. Královna nechala na rakvi vzkaz, v Anglii řeší zvláštní podpis

Velká Británie

Domácí zpravodajství

Rusáci mi dluží milion, říká farmářka z Vrbětic. Odškodnění od Putina chtějí i další
Proč zůstalo Rusko v tendru na Dukovany? Vláda měla o Vrběticích vědět už v březnu
Za MHD si Pražané připlatí. Zdraží jednotlivé jízdenky a vznikne nový tarif
Další články
reklama
reklama