Vánoční videoklip Sestřiček vidělo za 24 hodin více než 100 tisíc diváků

Dva miliony ve veřejné sbírce Sestřičky sestřičkám a více než sto tisíc zhlédnutí vánočního videoklipu Díky Vám za jediný den! Seriál Sestřičky děkuje zdravotníkům a také veřejnosti, že se k díkům přidává.

Radost z obliby, kterou si píseň během jediného dne získala, násobí nadšené reakce nejen z řad veřejnosti, ale i zdravotníků, k nimž je poděkování směřováno především.

„Díky Vám za to, že jste přišel s tímto nápadem, jak vyjádřit dík a podporu všem zdravotníkům, a i ostatním profesím, které jedou nepřetržitě s obrovským náporem… Děkuji i za to, že poslech této skladby mi pomůže vypustit emoce, které se tak snažím držet v sobě, abych působila silně a v pohodě,“ napsala autorovi myšlenky i textu písně, Davidu Gránskému, zdravotní sestřička Nikola.

„My, reálné sestřičky, děkujeme za podporu. Písnička je moc hezká a motivující. Za sestry z Kadaně velký dík tvůrcům seriálu i všem, kteří jsou v tom s námi,“ napsala ve veřejné diskuzi sestřička Šárka. „Nádhera, až mě to dojalo, jsem totiž zdravotní sestra a těch pochval si člověk moc váží,“ přidala se ke kolegyním v diskuzi pod klipem na YouTube i zdravotní sestra Alena.

Hudbu složil šestnáctiletý bratr Davida Gránského

„Šli jsme do toho srdcem a věřili jsme, že naše díky doputuje tam, kam má. Ale přiznám se, že takový ohlas a tolik krásných reakcí jsem nečekal. Mám upřímnou radost, že se nám snad podařilo vyjádřit nejenom poděkování, ale i obdiv a podporu našim vzorům, těm, kterých si vážíme a které za jejich práci obdivujeme,“ sdělil David Gránský, který stojí za myšlenkou i textem k písni.

Hudbu složil jeho šestnáctiletý bratr, který vystupuje pod pseudonymem Tom Sean, a hudební producent Jiří Vidasov. Nazpívali ji: David Gránský, Sabina Laurinová, Saša Rašilov, Adéla Gondíková, Petr Vaněk, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková, Míša Tomešová, Petr Ryšavý, Amélie Pokorná, Veronika Divišová, Kristýna Frejová, Daniela Šinkorová, Michaela Dittrichová. Režie se ujal partner Sandry Novákové a režisér seriálu Sestřičky Vojtěch Moravec.

Natáčení probíhalo ve dvou dnech, v ateliéru seriálu Sestřičky, ale také v holešovickém studiu Raketa Media Space. Videoklip spatřil světlo světa v neděli 6. 12. v 18.00 na YouTube. Uvidí ho i diváci Primy v rámci vysílacího času. Do úterního ráno má na svém kontě přes 140 tisíc zhlédnutí.

Jak může veřejnost přispět finančně?

Veřejnou sbírku Sestřičky sestřičkám lze podpořit pomocí crowdfundingové platformy Znesnáze21. Zaslání daru je snadné – přispět lze na pár kliknutí a dostanete potvrzení o daru. Navíc můžete společně s příspěvkem zanechat sestrám povzbudivý vzkaz.

Darovat můžete i prostřednictvím dárcovské SMS (DMS). Stačí jen na číslo 87777 poslat jednoduchou textovou SMS a vybrat částku, kterou chcete iniciativu Sestřičky sestřičkám podpořit. DMS lze odesílat v hodnotě 30, 60 či 90 Kč. Sestřičky sestřičkám obdrží 29, 59 či 89 Kč.

  • DMS SESTRICKY 30
  • DMS SESTRICKY 60
  • DMS SESTRICKY 90

Více informací na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Řekněte o našem projektu svým přátelům a rodině

Budeme rádi, když o naší iniciativě Sestřičky sestřičkám řeknete dál – třeba na svých sociálních sítích. Sdílejte své příběhy přes propojovací hashtag #SestrickySestrickam, nezapomeňte označit instagramový profil Sestřiček @Sestřičky_MK nebo @Primaftv či facebookový profil Sestřiček @Sestřičky. Pošlete nám námět na reportáž nebo příběh sestřiček z přední linie. Budeme rádi i za další nápady či inspiraci: sestrickysestrickam@iprima.cz.

Více o projektu na www.sestrickysestrickam.cz.

Tagy:
Vánoce videoklip David Gránský zdravotníci Sestřičky sestřičkám