CNN Prima News veterán

veterán

Výpis příspěvků ke štítku „veterán“

Pojištěného veterána pohlídá telematická jednotka

8. června 2022 11:48

V registru vozidel dnes najdeme přes 300 tisíc osobních automobilů starších 25 let, které se až dosud pojišťovaly v rámci „běžných“ produktů a sjednat havarijní pojištění pro většinu z nich nebylo možné. Právě na tyto vozy cílí nové pojištění veteránů, které Kooperativa uvádí na trh.

Přízemní a starostlivá. Vévodkyně Meghan se na Invictus Games blýskla dojemným gestem

17. dubna 2022 09:51

Princ Harry se s manželkou Meghan účastní Invictus Games v nizozemském Haagu. Sportovní akce určená pro válečné veterány a nemocné vojáky se každoročně neobejde bez slz dojetí. O to se letos postarala sama vévodkyně ze Sussexu poté, co matce s novorozenětem věnovala svůj kabát, aby jim nebyla zima. Na cestě do Nizozemska se pár zastavil také ve Velké Británii, kde navštívil královnu i Harryho otce prince Charlese.

Putin propustil velitele své armády, tvrdí americký veterán. Fake news, obviňují ho lidé

28. února 2022 05:21

Náčelník generálního štábu ozbrojených sil Ruské federace Valerij Gerasimov byl údajně propuštěn. Tvrdí to americký válečný veterán Alexander Vindman, který byl také členem Národní bezpečnostní rady USA. Podle něj prezident Vladimir Putin nějak musel vysvětlit neúspěch ve válce, kterou Rusko rozpoutalo na Ukrajině. Mnoho lidí na sociálních sítích však Vindmana viní ze šíření fake news. Rusko se oficiálně k záležitosti nijak nevyjádřilo.

Rozparek a hluboký výstřih. Meghan ve vyzývavých rudých šatech uchvátila válečné veterány

11. listopadu 2021 21:22

Na slavnostním galavečeru v New Yorku s názvem Pozdrav svobodě (Salute Freedom), na němž se předávala vojenská vyznamenání, získala nejvíce pozornosti manželka prince Harryho Meghan Markleová. Oslnila vyzývavými rudými šaty s hlubokým výstřihem, rozparkem a holými zády. Harry oblékl smoking, na který si připnul své medaile z vojenské služby. Uniformu kvůli královským protokolům obléknout nesměl.

Automobiloví veteráni: V USA vydražili na aukci auta za desítky milionů dolarů

24. srpna 2021 09:08

Tradiční autosalony dávno nepatří mezi vrcholné automobilové akce. Digitalizace, sociální sítě a nakonec i celosvětová pandemie způsobily, že individuální a virtuální akce mají podobný dosah a hlavně šetří finanční prostředky. Jenže zážitek ze shlédnutí automobilového veterána či moderního supersportu, kterých bylo vyrobeno jen pár kusů se přes obrazovku jednoduše nahradit nedá.