CNN Prima News veterán

veterán

Výpis příspěvků ke štítku „veterán“

Soutěžte se Showtimem o rodinné vstupné na výstavu Automobilové klenoty

Poslední dubnovou sobotu se v malebném prostředí na golfovém hřišti v Hostivaři předvede několik desítek historických automobilových krasavců i o něco modernějších veteránů. Promenádu na červeném koberci završí vyhlášení vítězů akce Automobilové klenoty a zapojit do hlasování se můžete i vy. Spolu s pořadatelem přehlídky si pro vás Showtime připravil soutěž o rodinné vstupné. Odpovězte na otázku níže a zkuste své štěstí!

Děti přivazovali, dospělé opili: Historická zubařská ordinace v Telči děsí doteď

Jak to asi může dopadnout, když se narodíte do rodiny sběratelů? Třeba si jednoho dne založíte vlastní muzeum jako Aleš Wimmer v Telči. Že má rád nablýskané veterány a krásné staré věci, neutají a v jeho Muzeu techniky si přijde na své snad každý. Pozor ale aby vás tu nerozbolely zuby – ve zdejší historické zubařské ordinaci totiž zjistíte, že mít zářivý úsměv před 100 lety vyžadovalo velkou odvahu.

Pojištěného veterána pohlídá telematická jednotka

V registru vozidel dnes najdeme přes 300 tisíc osobních automobilů starších 25 let, které se až dosud pojišťovaly v rámci „běžných“ produktů a sjednat havarijní pojištění pro většinu z nich nebylo možné. Právě na tyto vozy cílí nové pojištění veteránů, které Kooperativa uvádí na trh.

Přízemní a starostlivá. Vévodkyně Meghan se na Invictus Games blýskla dojemným gestem

Princ Harry se s manželkou Meghan účastní Invictus Games v nizozemském Haagu. Sportovní akce určená pro válečné veterány a nemocné vojáky se každoročně neobejde bez slz dojetí. O to se letos postarala sama vévodkyně ze Sussexu poté, co matce s novorozenětem věnovala svůj kabát, aby jim nebyla zima. Na cestě do Nizozemska se pár zastavil také ve Velké Británii, kde navštívil královnu i Harryho otce prince Charlese.

Putin propustil velitele své armády, tvrdí americký veterán. Fake news, obviňují ho lidé

Náčelník generálního štábu ozbrojených sil Ruské federace Valerij Gerasimov byl údajně propuštěn. Tvrdí to americký válečný veterán Alexander Vindman, který byl také členem Národní bezpečnostní rady USA. Podle něj prezident Vladimir Putin nějak musel vysvětlit neúspěch ve válce, kterou Rusko rozpoutalo na Ukrajině. Mnoho lidí na sociálních sítích však Vindmana viní ze šíření fake news. Rusko se oficiálně k záležitosti nijak nevyjádřilo.

Rozparek a hluboký výstřih. Meghan ve vyzývavých rudých šatech uchvátila válečné veterány

Na slavnostním galavečeru v New Yorku s názvem Pozdrav svobodě (Salute Freedom), na němž se předávala vojenská vyznamenání, získala nejvíce pozornosti manželka prince Harryho Meghan Markleová. Oslnila vyzývavými rudými šaty s hlubokým výstřihem, rozparkem a holými zády. Harry oblékl smoking, na který si připnul své medaile z vojenské služby. Uniformu kvůli královským protokolům obléknout nesměl.