reklama

Více informací z míst, kde žijete. CNN Prima NEWS nabídne nově Zprávy z regionů

Televize CNN Prima NEWS od úterý rozšiřuje zpravodajství o pořad Zprávy z regionů. Moderátorka Markéta Fialová každý všední den v 17.00 přinese příběhy lidí, aktuální reportáže i živé vstupy ze všech míst Česka.

reklama

„Skutečně si myslím, že podstatné věci pro konkrétní lidi se dějí v jejich blízkosti. Celostátní politika a veškeré dění okolo covidu je samozřejmě důležité, ale na druhou stranu se dobré, drobné a dílčí zprávy dějí právě v regionech,“ s úsměvem láká ke sledování pořadu moderátorka Markéta Fialová.

Její půl hodina regionálního zpravodajství bude plná živých vstupů, aktuálních reportáží a zajímavých lidských příběhů, o které se postará tým osvědčených krajských reportérů. Ty navíc doplní redaktoři z tištěných médií.

S pořadem jsou velké plány

„Píšící redaktory jsme vybavili mobilní technikou a snažíme se obsah z těchto telefonů dostat přímo do vysílání. A to ať už se jedná o živé vstupy, nebo i předtočené materiály,“ popsal dramaturg pořadu Zprávy z regionů Daniel Janoch.

Podle Fialové jsou s pořadem velké plány. „Plánujeme zhruba jednou měsíčně do krajů vyjíždět a podle příležitostí a událostí, které se tam budou dít, budeme vyrábět různé speciály a další věci,“ podotkla moderátorka.

Součástí regionálního zpravodajství mohou být i diváci televize CNN Prima NEWS. Už brzy se totiž vrátí oblíbené heslo „Budu na Primě“.

K tématu

Další hlavní zprávy

Rasistka? Fero si vykradl byt, pracujte z domova jako on, radila nová hlavní hygienička
Nejlepší výsledek od roku 2007. Češkám se na lyžařském šampionátu povedla štafeta
Obezita je daň za luxus, nejdůležitější je udělat si čas na pohyb, tvrdí odborník
reklama
reklama
Analýza: Proč tři týdny lockdownu stačit nebudou? Do škol a obchodů nejdřív v červnu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Lidé v karanténě dostanou navíc až 370 korun denně. „Izolačka“ prošla Senátem
KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Blatný zvažuje nařídit pracovní povinnost některým studentům, rozhodne v pátek
Další články
reklama
reklama