reklama

Více informací z míst, kde žijete. CNN Prima NEWS nabídne nově Zprávy z regionů

Televize CNN Prima NEWS od úterý rozšiřuje zpravodajství o pořad Zprávy z regionů. Moderátorka Markéta Fialová každý všední den v 17.00 přinese příběhy lidí, aktuální reportáže i živé vstupy ze všech míst Česka.

reklama

„Skutečně si myslím, že podstatné věci pro konkrétní lidi se dějí v jejich blízkosti. Celostátní politika a veškeré dění okolo covidu je samozřejmě důležité, ale na druhou stranu se dobré, drobné a dílčí zprávy dějí právě v regionech,“ s úsměvem láká ke sledování pořadu moderátorka Markéta Fialová.

Její půl hodina regionálního zpravodajství bude plná živých vstupů, aktuálních reportáží a zajímavých lidských příběhů, o které se postará tým osvědčených krajských reportérů. Ty navíc doplní redaktoři z tištěných médií.

S pořadem jsou velké plány

„Píšící redaktory jsme vybavili mobilní technikou a snažíme se obsah z těchto telefonů dostat přímo do vysílání. A to ať už se jedná o živé vstupy, nebo i předtočené materiály,“ popsal dramaturg pořadu Zprávy z regionů Daniel Janoch.

Podle Fialové jsou s pořadem velké plány. „Plánujeme zhruba jednou měsíčně do krajů vyjíždět a podle příležitostí a událostí, které se tam budou dít, budeme vyrábět různé speciály a další věci,“ podotkla moderátorka.

Součástí regionálního zpravodajství mohou být i diváci televize CNN Prima NEWS. Už brzy se totiž vrátí oblíbené heslo „Budu na Primě“.

K tématu

Další hlavní zprávy

Slovensko

Slovensko pozastavilo očkování AstraZenecou. Po vakcinaci náhle zemřela 47letá žena

Slovensko pozastavilo očkování AstraZenecou. Po vakcinaci náhle zemřela 47letá žena

Slovensko pozastavilo očkování proti nemoci COVID-19 vakcínou od firmy AstraZeneca. V úterý o tom informovalo ministerstvo zdravotnictví. Rozhodlo tak po informaci slovenského Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), že příčina nedávného úmrtí 47leté ženy pravděpodobně souvisela s očkováním zmíněnou vakcínou. Nadále jí však na Slovensku budou očkováni lidé, kteří již dostali první dávku této látky.

Místo k moři jeďte do Prahy. Pomůže to českým podnikům, říká šéf CzechTourism
ODS opouští jedna z bývalých tváří. Vedení strany nebrání svobodu v covidové době, říká
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: V příštích týdnech otevřou zahrádky, skončí rotační výuka a ožije kultura

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Ministerstvo zdravotnictví neumí odůvodnit svá rozhodnutí. Soud zrušil další opatření
Jednou budu premiérem, věří si Novotný. Lidé už na něj sází, favoritem zůstává Bartoš
Další články
reklama
reklama