reklama

videa

Výpis příspěvků ke štítku „videa“

Na seznamkách z mladých mužů vylákaly autoerotická videa. Pak je ženy obraly o 23 tisíc

5. listopadu 2021 06:40

Písečtí kriminalisté prošetřují dva skoro identické případy, při kterých došlo ke zneužití důvěřivosti dvou mladých mužů. Ti se na žádost žen, se kterými si psali na internetových seznamkách, natočili při autoerotických hrátkách. Ženy jim následně hrozily, že pokud jim nepošlou peníze, videa zveřejní. V jednom případě se tak i stalo.

Hasiči bojují při výjezdech s řidiči. Nedávají jim přednost, blokují cesty, zmatkují

21. srpna 2021 17:26

Hasiči po celé republice mají problémy s nepozorností řidičů. Když pospíchají k zásahu, mají na silnicích přednost. Často se ale setkávají s tím, že to řidiči nerespektují už při výjezdu z požární stanice. Podobné problémy mají ale také při průjezdech křižovatkou nebo při zácpách. Pár neukázněných řidičů zachytila kamera.

Snažili se mě vydírat. Ženatý fotbalista Wayne Rooney si měl užívat s blondýnkami

27. července 2021 22:41

Fotbalová hvězda Wayne Rooney se obrátila na policii kvůli pokusu o vydírání. Právě to mělo předcházet zveřejnění fotografií, na nichž si užívá v luxusním klubu Chinawhite se třemi mladými blondýnkami. Jednou z nich je i známá snapchatová modelka Tayler Ryanová. Na sociálních sítích se nyní řeší, zda nebyl současný trenér klubu Derby County své lásce ze střední nevěrný.

Nové video z Teplic: Rom před policejním zákrokem mlátil hlavou do auta, pak odpadl

24. června 2021 13:11

Na sociálních sítích se objevilo další video s Romem Stanislavem Tomášem, který v sobotu zemřel nedlouho po zásahu policistů v sanitce. Na záběrech lze vidět, že dvakrát velkou silou udeřil hlavou o auto. Celý incident vyvolal v Česku debatu o násilí při policejních zákrocích. Šestačtyřicetiletý muž je některými nazýván českým Georgem Floydem.

Lékař ze Slaného natočil vlastní očkovací kampaň. Zapojily se známé osobnosti

16. března 2021 07:33

Už ho nebavilo koukat se na lidi, kteří odmítají očkování. Lékař z nemocnice ve Slaném Matěj Falc se proto rozhodl natočit vlastní očkovací kampaň, kterou pojmenoval #opětspolu. Mimo jiné chce připomenout situaci v Česku z loňského března, kdy většina národa začala šít roušky. Videa mají sloužit také jako boj s dezinformacemi kolujícími nejen po internetu.

reklama