videa

Výpis příspěvků ke štítku „videa“

Civilisty jsme v Buči nezabíjeli, videa jsou zmanipulovaná, tvrdí Kreml. Chce jednat

4. dubna 2022 12:24

Ruské vedení v pondělí odmítlo obvinění vůči ruské armádě ze svévolného zabíjení civilistů ve městě Buča poblíž Kyjeva. Ministr zahraničí Sergej Lavrov tato obvinění dokládaná záběry, na nichž jsou vidět desítky zmasakrovaných civilistů, označil za „falešný útok“ na Moskvu a prohlásil, že jsou zinscenovaná. Podobně se vyjádřil i mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov, který obvinění „kategoricky“ odmítl.

Tragické záběry z Buči po odsunu Rusů. Zavraždění civilisté leží v ulicích i masovém hrobu

2. dubna 2022 21:57

Ukrajinské síly se radují. V sobotu náměstkyně ministra obrany Hana Maljarová na sociálních sítích informovala, že se podařilo od Rusů osvobodit Kyjevskou oblast. Radost však náhle střídá hrůza. Po odsunu ruských jednotek totiž na Ukrajince čeká jen zkáza a otřesný pohled. Příkladem za všechny je město Buča, ve kterém do hromadných hrobů uložili již 280 těl. Oběti leží i v ulicích, konečný počet dosud nebyl upřesněn. Tragické snímky nyní kolují po sociálních sítích.

Ukrajinský útok přímo v ruském Bělgorodu? Vybombardovali sklad ropy, tvrdí úřady

1. dubna 2022 14:35

V západoruském městě Bělgorod, ležícím asi 30 až 40 kilometrů od ukrajinských hranic, ve čtvrtek vypukl požár ve skladu pohonných hmot. Podle gubernátora Bělgorodské oblasti Vjačeslava Gladkova na sklad zaútočily dva vrtulníky ukrajinské armády, které v nízké výšce přeletěly hranice. Toto tvrzení nelze ověřit z nezávislých zdrojů. Ukrajinská strana útok nepotvrdila.

Na seznamkách z mladých mužů vylákaly autoerotická videa. Pak je ženy obraly o 23 tisíc

5. listopadu 2021 06:40

Písečtí kriminalisté prošetřují dva skoro identické případy, při kterých došlo ke zneužití důvěřivosti dvou mladých mužů. Ti se na žádost žen, se kterými si psali na internetových seznamkách, natočili při autoerotických hrátkách. Ženy jim následně hrozily, že pokud jim nepošlou peníze, videa zveřejní. V jednom případě se tak i stalo.

Hasiči bojují při výjezdech s řidiči. Nedávají jim přednost, blokují cesty, zmatkují

21. srpna 2021 17:26

Hasiči po celé republice mají problémy s nepozorností řidičů. Když pospíchají k zásahu, mají na silnicích přednost. Často se ale setkávají s tím, že to řidiči nerespektují už při výjezdu z požární stanice. Podobné problémy mají ale také při průjezdech křižovatkou nebo při zácpách. Pár neukázněných řidičů zachytila kamera.

Snažili se mě vydírat. Ženatý fotbalista Wayne Rooney si měl užívat s blondýnkami

27. července 2021 22:41

Fotbalová hvězda Wayne Rooney se obrátila na policii kvůli pokusu o vydírání. Právě to mělo předcházet zveřejnění fotografií, na nichž si užívá v luxusním klubu Chinawhite se třemi mladými blondýnkami. Jednou z nich je i známá snapchatová modelka Tayler Ryanová. Na sociálních sítích se nyní řeší, zda nebyl současný trenér klubu Derby County své lásce ze střední nevěrný.