CNN Prima News vnoučata

vnoučata

Výpis příspěvků ke štítku „vnoučata“

Pár kilo štěstí v náručí a první holčička. Alena Schillerová se stala trojnásobnou babičkou

Bývalá ministryně financí Alena Schillerová (ANO) slaví narození vnučky, stala se již trojnásobnou babičkou. Svoji radost sdílela se sledujícími na Instagramu, kde se podělila o fotografii z porodnice s „pár kily štěstí v náručí“. Holčička dostala jméno Laura. V komentářích začaly proudit stovky gratulací od veřejnosti i od dalších tváří z ANO a jeho okolí.

Česká krása se nezapře. Nejstarší Trumpova vnučka jde ve stopách Ivany, chtěly spolu do Zlína

Půvab nevynesl československé rodačce Ivaně Zelníčkové pouze úspěšnou kariéru. Její krásy si později všiml i realitní magnát Donald Trump. V jejích stopách se nejen na módním molu vydává také nejstarší vnučka Ivany Trumpové, jež zemřela v polovině července. Z patnáctileté Kai Madison se stává nepřehlédnutelná žena, která rozhodně nezapře své geny. Své babičce se nápadně podobá jak zevnějškem, tak i zájmem o sport. I proto Kai na nedávném pohřbu pronesla krátkou řeč a neudržela slzy. Chtěla s babičkou vyrazit do Česka.

Princ Charles touží poznat Lilibet, přišel s gestem smíru. Harry ho ale zřejmě odmítne

Princ Charles, otec Harryho a Williama, miluje roli dědečka. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce ho proto velmi trápí, že od června neměl možnost vidět svou vnučku Lilibet. Svého mladšího syna tak pozval i s manželkou Meghan a oběma dětmi k sobě domů do Británie. Podle britských médií je to velmi velkorysé gesto. Jeho mladší syn je ale na pochybách a kvůli problémům s ochrankou na území Británie zřejmě odmítne.

Peníze pro Alžbětu, sluhy a vnoučata. Co princ Philip v „tajné“ závěti odkázal dětem?

Minimálně 90 let se neměla veřejnost dozvědět, jaký byl obsah poslední vůle prince Philipa, zesnulého manžela britské královny. Zdroje z paláce však závěť vévody z Edinburghu vynesly médiím. Jmění v přepočtené hodnotě 887 milionů korun získá z většiny Alžběta II., na své si však přijdou i tři sluhové-asistenti nebo vnoučata. Čtyřem dětem odkázal 14 tisíc svazků knih.