CNN Prima News vnoučata

vnoučata

Výpis příspěvků ke štítku „vnoučata“

Česká krása se nezapře. Nejstarší Trumpova vnučka jde ve stopách Ivany, chtěly spolu do Zlína

5. srpna 2022 07:19

Půvab nevynesl československé rodačce Ivaně Zelníčkové pouze úspěšnou kariéru. Její krásy si později všiml i realitní magnát Donald Trump. V jejích stopách se nejen na módním molu vydává také nejstarší vnučka Ivany Trumpové, jež zemřela v polovině července. Z patnáctileté Kai Madison se stává nepřehlédnutelná žena, která rozhodně nezapře své geny. Své babičce se nápadně podobá jak zevnějškem, tak i zájmem o sport. I proto Kai na nedávném pohřbu pronesla krátkou řeč a neudržela slzy. Chtěla s babičkou vyrazit do Česka.

Princ Charles touží poznat Lilibet, přišel s gestem smíru. Harry ho ale zřejmě odmítne

19. ledna 2022 00:12

Princ Charles, otec Harryho a Williama, miluje roli dědečka. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce ho proto velmi trápí, že od června neměl možnost vidět svou vnučku Lilibet. Svého mladšího syna tak pozval i s manželkou Meghan a oběma dětmi k sobě domů do Británie. Podle britských médií je to velmi velkorysé gesto. Jeho mladší syn je ale na pochybách a kvůli problémům s ochrankou na území Británie zřejmě odmítne.

Žena byla 15 let slepá, pak přišel zlom. Lékaři jí totiž oznámili špatnou diagnózu

13. ledna 2022 05:45

Neměla ponětí, jak vypadá její dospělá dcera a většinou vnoučata vůbec neviděla. Jenže po 15 letech slepoty přišel pro Američanku Connie Parkeovou šokující zlom. Při vyšetření sítnice zjistila, že jí lékaři původně oznámili zřejmě špatnou a zejména závažnější diagnózu. Nyní po operaci opět vidí a s manželem se chystá na speciální dovolenou.

Peníze pro Alžbětu, sluhy a vnoučata. Co princ Philip v „tajné“ závěti odkázal dětem?

18. září 2021 00:11

Minimálně 90 let se neměla veřejnost dozvědět, jaký byl obsah poslední vůle prince Philipa, zesnulého manžela britské královny. Zdroje z paláce však závěť vévody z Edinburghu vynesly médiím. Jmění v přepočtené hodnotě 887 milionů korun získá z většiny Alžběta II., na své si však přijdou i tři sluhové-asistenti nebo vnoučata. Čtyřem dětem odkázal 14 tisíc svazků knih.