reklama

VYHLÁŠENÍ: Soutěž o nejbizarnější vánoční dárek je u konce. Podívejte se na výsledky

Hlasování o nejbizarnější dárek loňských Vánoc je u konce. Z deseti adeptů, kteří po rozbalení měli stejnou šanci obdarovaného rozesmát i urazit, mohl vzejít jen jeden vítěz – a o něm jste rozhodli vy v divácké anketě. Níže se můžete podívat na výsledky, které některé možná překvapí. Vyhrál váš bizarní podstromečkový favorit?

reklama

Každý má trošku rozdílný práh bolesti i představu o tom, co si vybavit pod „opravdu bizarním vánočním dárkem“. Z několika stovek prapodivných úkazů, které se probojovaly pod stromeček, redakce CNN Prima NEWS vybrala deset nezajímavějších kousků. V divácké anketě jste následně rozsekli, který dárek se vám líbil nejvíce. Nebo nejméně, jak se to vezme.

Nejvíce hlasů možná až překvapivě získal diář pro rok 2021 od Jolany A., jehož praktičnost přichází s ročním zpožděním. V anketě se dostal na první místo se značným náskokem – hlasovalo pro něj 28,8 % lidí. Snad tedy obdarovanou diář s týdenní životností potěšil.

Stříbrnou medaili získaly vložky na šestinedělí Michaely Hrubé se ziskem 19,1 % hlasů. Potenciálně praktický dárek dostala od své tchyně, byť na rozdíl od výše zmíněného diáře to zde bylo s velkým předstihem. „Šestinedělí mě čeká za čtyři měsíce,“ uvedla stručně paní Hrubá k zaslané fotografii.

Bronz nakonec obdrželo „nic“ ve sklenici, které zaslala Veronika Králová. Lidé nehlasovali pro nic za nic, třetí místo se může pyšnit 13,4 % hlasů. Překvapivé je, že „nic“ v dárkovém balení od Simony P. k tolika lidem naopak nepromluvilo, třebaže už dle popisku jde o prémiovější komoditu – pro tuhle položku hlasovalo jen 2,2 % lidí.

Další umístění byla relativně těsná. Bramborový stupínek si vysloužila plácačka v pouzdru na tenisovou raketu Emanuela Rožka (13,2 % hlasů). Za ní se umístili poněkud výstřední „spermíci na uši“ Terezy Jíchové (11,3 % hlasů) či švédská smradlavá delikatesa surströmming Adama Kodedy (8,5 % hlasů).

Poslední, desáté místo získal džbán se sádlem Veroniky Baroňové, což naznačuje, že v českých krajinách možná nejde o tak bizarní a neobvyklý dárek, jak by si někteří mohli myslet.

Kompletní výsledky divácké ankety si můžete prohlédnout níže:

  1. Diář pro rok 2021 Jolany A. – 28,8 %
  2. Vložky na šestinedělí Michaely Hrubé – 19,1 %
  3. Nic ve sklenici Veroniky Králové – 13,4 %
  4. Plácačka v pouzdru na raketu Emanuela Rožka – 13,2 %
  5. Kovové náušnice ve tvaru spermie Terezy Jíchové – 11,3 %
  6. Plechovka fermentovaných rybiček Adama Kodedy – 8,5 %
  7. Nic v dárkovém balení Simony P. – 2,2 %
  8. Prášky na bolest Stanislavy K. – 1,5 %
  9. Slunečnicová semínka Bronislavy Knápkové – 1,3 %
  10. Džbán se sádlem Veroniky Baroňové – 0,6 %

Tagy:

Hlavní zprávy

Překážky Ledecké v cestě za další senzací. Jakým lyžařským hvězdám může ukrást medaili?

Příliš medailových nadějí Česká republika na nadcházejících hrách v Pekingu nemá. Fanoušci spoléhají zejména na Ester Ledeckou. Medaile na snowboardu se očekává, cenný kov z alpského lyžování je spíše přáním. Každopádně ve sjezdu a v super-G patří do společnosti favoritek. Koho musí „obojživelnice“ na sjezdovce porazit, aby přidala další senzaci? Největší soupeřky má mezi Italkami, Rakušankami a Švýcarkami. Podívejte se v galerii.

Lidé si dají o dvě pivka a cigaretu méně, aby zdražování zvládli, tvrdí ekonom Zahradník

Inflace se do normálu dostane nejdříve v roce 2023. České domácnosti ale zdražování zvládnou. Budou muset utrácet méně za zbytečnosti, aby jim zbylo více na energie nebo bydlení. Vláda musí provést výdajový audit, aby věděla, kde má ve státním rozpočtu škrtat. „Mohla by tak uspořit až 180 miliard korun,“ poradil kabinetu v rozhovoru pro CNN Prima NEWS ekonom Petr Zahradník.

Pokus o nejdokonalejší bublinu. Striktní olympiáda bude spoléhat i na poplašné teploměry

Každého olympionika čekají velké nervy do poslední chvíle. Samozřejmě i z toho, jaký výkon odevzdá. Ale v kontextu olympiády v Pekingu hlavně kvůli tomu, aby neodevzdal pozitivní test na koronavirus. V dějišti akce pod pěti kruhy se už dlouhou dobu dělá vše pro to, aby takových případů bylo co nejméně. Nahlédněte do toho, jak má aspoň podle očekávání nejdokonalejší covidová bublina fungovat.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

reklama

Domácí zpravodajství

Přijímací zkoušky 2022 PŘEHLEDNĚ: Kdy podat přihlášky a na co se připravit

Přijímací zkoušky se neúprosně blíží. Žáci základních škol mají pro podání přihlášek čas do 1. března. U středoškoláků, kteří se chystají ve svém studiu pokračovat na vyšších odborných nebo vysokých školách, se termíny různí. Kdy si musí studenti vybrat své budoucí obory a na co vše by se měli připravit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech náležitostí.

Osvětim v noci: Nekonečné apely živých i mrtvých, myšlenky na vzpouru i spalování obětí

U bran někdejšího vyhlazovacího tábora Osvětim-Birkenau se emocím nikdo neubrání. Právě tady zahynula většina z 1,4 milionu osvětimských obětí. Turisté sem míří výhradně za bílého dne, ale mě zajímá osvětimská noc, takže do Birkenau záměrně přijíždím až se soumrakem. Tahle továrna na smrt se totiž v průběhu druhé světové války nezastavila ani za tmy. Během jediné noci v roce 1944 byl třeba v Birkenau zlikvidován celý český rodinný tábor. 3 792 dětí, žen a mužů.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama