CNN Prima News vyjádření

vyjádření

Výpis příspěvků ke štítku „vyjádření“

První slova Kuchařové k Brzobohatému v šatech: Ublížit jsem mu mohla dávno, kdybych chtěla

22. května 2023 12:44

Znění církevní žaloby a intimní podrobnosti veřejně rozebírá jen Ondřej. Tak reagovala modelka Taťána Kuchařová na rozhovor svého exmanžela Ondřeje Brzbohatého ohledně citlivého dokumentu, jehož obsah zná redakce Blesku. Na sociálních sítích popřela, že informace zveřejnila s tím, že kdyby svému exmanželovi chtěla ublížit, udělala by to už dávno.

Nemohoucí seniorka z Orlové žila mezi psími výkaly, teď má nový domov. Zvířátka miluji, říká

9. února 2023 23:32

Příběh nemohoucí seniorky z Orlové, která zůstala zamčená v obrovském nepořádku v domě plném hladových psů, vyvolal u diváků CNN Prima NEWS bouřlivé reakce. Díky sousedům a vnučce se dostala žena do bezpečí. Reportérka CNN Prima NEWS zjišťovala, jak se jí dnes daří i jak jsou na tom týraní psi. Policie totiž případ zatím odložila.

Babiš nezná Ústavu ani závazky NATO, kritizoval Šedivý. Přiblížil, co jeho výroky způsobí

23. ledna 2023 23:29

Vyjádření Andreje Babiše (ANO) v předvolební debatě o nepodpoře Polska a Pobaltí při hypotetické válce bylo nešťastné a nemělo zaznít. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR Jiří Šedivý. Doplnil, že svým výrokem expremiér ukázal neznalost Ústavy a závazků k partnerům vyplývající z členství v NATO.

Horolezec Lukáš nečekaně zemřel. Před smrtí prožil tragédii, kamarády mu zabili islamisté

7. prosince 2022 14:48

Šokující zpráva zasáhla horolezeckou komunitu začátkem tohoto týdne. V pouhých 45 letech zemřel dobrodruh a jejich kamarád Josef „José“ Lukáš. Nejen o svých expedicích fanoušky a známé informoval na sociálních sítích. Právě tam se s nimi před lety podělil o smutnou zprávu týkající se osudu dvou jeho kamarádů. V pákistánských horách je měli zabít radikální islamisté.

Studenti v Brně chtěli genderově neutrální záchody. Děkan vymyslel originální řešení

29. října 2022 23:31

Studenti z Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně zveřejnili petici, ve které žádají genderově neutrální toalety. Podle nich není třeba stavět nějaké nové, stačí změnit označení části těch stávajících. Děkan fakulty Jiří Němec jim odpověděl, že oceňuje jejich snahu vytvořit inkluzivní prostředí, podotkl ale, že problém je již dávno vyřešen. Nonbinární toalety jsou podle něj všechny bezbariérové. Podle něj ani jinak podle zákona postupovat nejde.

Začala nová kapitola, slaví po verdiktu Depp. Heardová se rozčiluje nad vlivem exmanžela

1. června 2022 22:47

Dlouho očekávaný verdikt byl vyřčen. Porota v soudní přenici o pomluvu mezi exmanželi Johnnym Deppem a Amber Heardovou rozhodla ve prospěch herce. Platit odškodné však nakonec budou oba. Přesto „pirát z Karibiku“ nesmutní a raduje se ze začátku nové kapitoly. Herečku naopak provází zklamání, rozsudek přisuzuje vlivu svého exmanžela a práci jeho právníků.