reklama
CNN Prima News vyjádření

vyjádření

Výpis příspěvků ke štítku „vyjádření“

Jakubka nám už nic nevrátí. Matka zesnulého chlapce z tábora má jediné přání

Celé Slovensko v úterý šokovala tragédie, ke které došlo v noci z pondělí na úterý na táboře v obci Turček. Silná bouře zničila šest z deseti indiánských stanů, při pádu jedné z konstrukcí nešťastně zemřel šestiletý Jakub. Dalších sedm dětí se zranilo. Rodině vyjádřili soustrast i přední slovenští politici. Organizátoři tábor předčasně ukončili, matka zesnulého chlapce si ale přála něco jiného.

Nakažená sportovkyně má těžší průběh, řekl Vojtěch. Její zástupci tvrzení popírají

Jedna z nakažených sportovkyň v Tokiu má podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) těžší průběh nemoci a skončila v nemocnici. Řekl to ve čtvrtek večer pro televizi Nova. Tuto informaci ale vzápětí popřela agentura Sport Invest Marketing, která zastupuje nakaženou beachvolejbalistku Markétu Nausch Slukovou. Vojtěch následně pro CNN Prima NEWS uvedl, že pouze tlumočil informaci z médií.

Zemřela po očkování, šíří konspirátoři. Náhlou smrt 17leté Janky zneužili, reaguje otec

Na konci června náhle zemřela 17letá Janka ze Slovenska a konspirátoři nelenili. Během několika dní začali po sociálních sítích šířit zprávu, že dívka zemřela tři dny po očkování proti covidu. Svou verzi úmrtí sdíleli i se smutečním oznámením. Proti této verzi se však rázně ohradili slovenská policie a otec zesnulé dívky, který podal i trestní oznámení.

Hamáček: Prezidenta mohl v kauze Vrbětice ovlivnit Klaus. Před projevem ho navštívil

V kauze Vrbětice mohl prezidenta Miloše Zemana ovlivnit exprezident Václav Klaus. Svou domněnku sdělil vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pořadu Otázky Václava Moravce na ČT. „Navštívil ho před projevem,“ uvedl. Následně sdělil, že si premiér Andrej Babiš (ANO) předvolal ministryni spravedlnosti Marii Benešovou (za ANO) kvůli jejím výrokům o „několika vyšetřovacích verzích“.

Je to ku**a, psali lidé Burešové na urážlivý profil. Hvězda Slunečné reagovala s nadhledem

Strůjci urážlivého profilu Evy Burešové na Instagramu nešetřili vulgaritami. K profilu s názvem „Eva Burešová je ku**a a d**ka“ se následně vyjádřily hned dvě hvězdy seriálu Slunečná. „Uvědomujete si, že jsou tyto věci trestné?“ ptala se Burešová. Její kolegyně Eva Decastelo nemohla pochopit, čeho jsou lidé schopni. Žádala proto sledující, aby profil nahlásili. Pak ze sociálních sítí zmizel.

reklama