CNN Prima News vyjádření

vyjádření

Výpis příspěvků ke štítku „vyjádření“

Babiš nezná Ústavu ani závazky NATO, kritizoval Šedivý. Přiblížil, co jeho výroky způsobí

23. ledna 2023 23:29

Vyjádření Andreje Babiše (ANO) v předvolební debatě o nepodpoře Polska a Pobaltí při hypotetické válce bylo nešťastné a nemělo zaznít. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR Jiří Šedivý. Doplnil, že svým výrokem expremiér ukázal neznalost Ústavy a závazků k partnerům vyplývající z členství v NATO.

Horolezec Lukáš nečekaně zemřel. Před smrtí prožil tragédii, kamarády mu zabili islamisté

7. prosince 2022 14:48

Šokující zpráva zasáhla horolezeckou komunitu začátkem tohoto týdne. V pouhých 45 letech zemřel dobrodruh a jejich kamarád Josef „José“ Lukáš. Nejen o svých expedicích fanoušky a známé informoval na sociálních sítích. Právě tam se s nimi před lety podělil o smutnou zprávu týkající se osudu dvou jeho kamarádů. V pákistánských horách je měli zabít radikální islamisté.

Studenti v Brně chtěli genderově neutrální záchody. Děkan vymyslel originální řešení

29. října 2022 23:31

Studenti z Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně zveřejnili petici, ve které žádají genderově neutrální toalety. Podle nich není třeba stavět nějaké nové, stačí změnit označení části těch stávajících. Děkan fakulty Jiří Němec jim odpověděl, že oceňuje jejich snahu vytvořit inkluzivní prostředí, podotkl ale, že problém je již dávno vyřešen. Nonbinární toalety jsou podle něj všechny bezbariérové. Podle něj ani jinak podle zákona postupovat nejde.

Začala nová kapitola, slaví po verdiktu Depp. Heardová se rozčiluje nad vlivem exmanžela

1. června 2022 22:47

Dlouho očekávaný verdikt byl vyřčen. Porota v soudní přenici o pomluvu mezi exmanželi Johnnym Deppem a Amber Heardovou rozhodla ve prospěch herce. Platit odškodné však nakonec budou oba. Přesto „pirát z Karibiku“ nesmutní a raduje se ze začátku nové kapitoly. Herečku naopak provází zklamání, rozsudek přisuzuje vlivu svého exmanžela a práci jeho právníků.

Žena Jelínka z Luneticu promluvila o smrtelné nehodě: Nebyl vidět, skočil nám pod kola

19. května 2022 17:01

Manželka člena kapely Lunetic Václava Jelínka se vyjádřila k sobotní smrtelné nehodě, při které na dálnici u Mladé Boleslavi zahynul 45letý chodec. Marcela Jelínková při děsivé srážce seděla na sedadle spolujezdce. Muž, který jim vběhl pod kola auta, byl černě oblečený a podle Jelínkové se srážce nedalo zabránit. Svého manžela následně pochválila za hrdinský počin, protože se snažil zraněného přivést zpět k životu. O dechové zkoušce s výsledkem 0,4 promile alkoholu v krvi se ale nezmínila.