Z Jágrovy autonehody si utahují jeho partnerka i Plekanec. Co hokejové legendě radí?

Vše nakonec vlastně dobře dopadlo, a proto už si ze středeční autonehody Jaromíra Jágra jeho blízké okolí dělá legraci. Hokejista Tomáš Plekanec svému kamarádovi doporučil návod na řízení v hokejové hantýrce, pozadu nezůstala ani přítelkyně hokejové legendy Dominika Branišová.

Hokejista Tomáš Plekanec pro svého kamaráda Jágra na Instagramu sdílel návod na to, jak „posílit“ Rytíře Kladna. „Úkol číslo jedna – osobní řidič. Úkol číslo 2 – centr první lajna. Úkol číslo 3 – křídlo první lajna pro prvního centra,“ napsal s nadsázkou.

A na reakci od Jágra nemusel dlouho čekat. „Díky za rady, Pleky,“ odpověděla hokejová legenda, která je prý po autonehodě v pořádku.

Nehoda se stala ve středu poblíž Fakultní nemocnice v Motole. Z fotografií nabouraného auta s logem kladenských Rytířů bylo patrné, že při srážce s tramvají byla zasažena strana řidiče.

Svým receptem se ale „Pleky“ trefil do černého. Jágr totiž osobního řidiče tak trochu má. „Tome, nevšiml sis, kdo ho celou sezónu vozil na zápasy? Na autě nebyl ani škrábanec. Ale nemůžu být všude,“ odpověděla Plekancovi Branišová. A při té příležitosti si také rýpla do svého partnera.

K nehodě se na Instagramu vyjádřil i sám Jágr, který popsal, jak k ní došlo. „Byla to moje chyba. Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já,“ svěřil se.

Přiznal také, že měl obavy, že je to jeho konec. „Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a nyní jsem se o tom znovu přesvědčil,“ pokračoval hokejista. I když padesátiletý Jágr skončil v péči zdravotníků, neodnesl si vážnější zranění, které by vyžadovalo hospitalizaci.

Tagy: