reklama

Zásahová jednotka chemiků odvezla z úřadu starosty Novotného podezřelou zásilku

Před úřadem starosty Prahy - Řeporyj zasahovali hasiči a policisté. Pavlu Novotnému (ODS), který má momentálně přidělenu policejní ochranu, přišla podezřelá obálka, kterou odvezli chemici od hasičů.

reklama

„Otevírali jsme obálky, v jedné z nich byl alobal a vysypal se z ní nějaký prášek,” řekl Novinkám starosta Novotný. Více událost odmítl komentovat. „Zcela mimořádně nebudu poskytovat žádné informace,” uvedl.

Sám Novotný ovšem tuto informaci Novinek na svém Twitteru popřel. Nic takového jsem neřekl, reportér mě slyšel telefonovat soukromě a špatně si to vyložil. Serious,“ napsal.

V dalším tweetu pak poděkoval za práci zasahujícím jednotkám. Nic dalšího k případu ale nesdělil. „Rád bych poděkoval Policii ČR a Hasičům Praha za dnešní, opět výbornou práci. Máme skvělé policii a hasiče, profíci, přitom za ty "prachy". Nesmírně si jejich práce vážím,“ napsal.

Zásahu, který měl skončit kolem půl sedmé večer, se účastnila přibližně desítka hasičů a policistů a dva policejní pyrotechnici.

Policejní ochranu mají kromě Novotného přidělenou i primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09), který koncem dubna pro CNN Prima NEWS uvedl, že v ČR je Rus, který má za úkol trojici zlikvidovat.

Další hlavní zprávy

„Věříte Hamáčkovi?“ tázala se Babiše Pekarová. Premiér neodpověděl
Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?
Rozřezal a snědl vlastní matku. Dělala mi ze života peklo, hájí se španělský kanibal
reklama
reklama
Rotační výuka by měla skončit koncem měsíce, říká školství. Babiš mluví o 17. květnu

Školství

Domácí zpravodajství

Že Netolický donáší na Hamáčka? Důkaz, že ČSSD je v rozkladu, tvrdí komentátoři
Další články
reklama
reklama