reklama
CNN Prima News zásilka

zásilka

Výpis příspěvků ke štítku „zásilka“

Zásilkovny před Vánoci pod palbou kritiky. Zákazníci si stěžují, že pošta nestíhá

12. prosince 2020 16:21

Nejen na sociálních sítích největších českých logistických společností se v předvánočním shonu množí stížnosti nespokojených zákazníků. Někteří dopravci možné problémy kvůli enormnímu nárůstu zásilek připouštějí, Česká pošta neustále tvrdí, že zvládá. Tento týden určila „rozhodný den“, dokdy je možné odeslat balík s garancí doručení před Štědrým dnem.

Dostat od pošty svůj zaplacený balík? Skoro jako mise pro detektiva

5. prosince 2020 07:08

Peripetie, které člověk musí absolvovat, aby dostal od České pošty zboží, za které zaplatil, jsou někdy téměř neuvěřitelné. S uzavřením obchodů během koronavirové krize a s blížícími se Vánoci nápor na doručovací služby ještě zesílil. Někteří lidé tak třeba přes tři týdny marně pátrají po svém balíčku.

Že nestíháme, je nesmysl. Česká pošta zachrání letošní Vánoce, tvrdí její mluvčí

4. prosince 2020 22:55

Česká pošta zažívá tradičně velký nával před Vánoci. Lidé si navíc letos víc než jindy objednávají balíky s dárky, které následně zaměstnanci pošty doručují, po internetu. Počínání České pošty zákazníci hodnotí vesměs negativně. Množí se komentáře, že před Vánoci nestíhá. Jak je to s kritikou? Zvládá Česká pošta rozvážet zásilky? A jak to bude s propouštěním? Hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS byl tiskový mluvčí České pošty Matyáš Vitík.

Muž zaútočil na pošťáka sekerou. K vraždě se přiznal, hrozí mu výjimečný trest

21. září 2020 11:03

Jednadvacetiletý Patrick Wächter, který se dnes začal u Krajského soudu v Plzni zpovídat z loňského pokusu o dvojnásobnou vraždu, se ke skutku přiznal. Státní zástupce mu klade za vinu, že loni před Vánocemi si nechal poslat na dobírku na smyšlené jméno historický revolver na konec odlehlé ulice v Aši-Mokřinách. Když mu ho doručovatel České pošty podával, zaútočil na něj sekerou v úmyslu ho zabít a zásilku si vzít, řekl žalobce.

reklama