Zeman cvičil ve vysílání. Připadám si jako dvouleté dítě, ústup do stadia infantility, smál se

Jak je na tom exprezident Miloš Zeman se zdravím? Přinejmenším se zdá, že horní končetiny mu stále dobře slouží – ve studiu CNN Prima NEWS si dokonce krátce zacvičil. Během speciálního vysílání také prozradil, že se mu podařilo udělat pár krůčků mimo svůj vozík. „Připadám si jako dvouleté dítě – možná ještě menší – které se učí chodit,“ řekl s nadsázkou.

Na dotaz moderátorky Terezie Tománkové, zda Zemanovi slouží zdraví, se bývalá hlava státu párkrát beze slov protáhla. „A kdybyste chtěli, abych totéž udělal s nohama, tak vás odkážu na chodítko, se kterým pilně cvičím,“ poznamenal ve vysílání.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Kdo je schopen znásilnit, může bojovat za vlast, prohlásil Zeman k plzeňské kauze a přiznal i svůj omyl

Prozradil, že už udělal několik nesmělých krátkých krůčků bez chodítka a hole. „Připadám si jako dvouleté dítě – možná ještě menší – které se učí chodit. U Sigmunda Freuda existuje taková formulace – regrese do stadia infantility,“ dodal s nadsázkou ve studiu CNN Prima NEWS.

Na celý záznam pořadu Interview SPECIÁL s bývalým prezidentem Milošem Zemanem se můžete podívat ve videoboxu výše. V rozhovoru se bývalá hlava státu dotkne deficitu státního rozpočtu, okomentovala případ znásilnění nezletilé dívky v Plzni cizincem a prozradila název své poslední chystané knihy.

Tagy: