reklama
CNN Prima News cvičení

cvičení

Výpis příspěvků ke štítku „cvičení“

Zpěvačka Adele zhubla půl metráku. Prozradila, čemu vděčí za svou zázračnou proměnu

8. října 2021 16:29

Během posledních tří let se zpěvačce Adele obrátil život vzhůru nohama. Podařilo se jí zhubnout téměř 50 kilogramů. Za její zázračnou proměnu prý může pravidelné cvičení a krabičková dieta na míru. V listopadovém vydání časopisu Vogue oznámila, že se zamilovala do známého sportovního agenta Riche Paula. Prozradila navíc, co bude obsahovat její nové album.

Děti se budou ve škole testovat jen týden. Budou pak muset nadále nosit roušky?

30. srpna 2021 05:53

Plošné testování dětí ve školách, které odstartuje 1. září, bude trvat jen týden. Po absolvování tří testů zcela skončí a pro děti zůstanou povinné pouze roušky ve společných prostorách budov. Po 9. září skončí i zpřísněné podmínky pro ty, kteří se odmítnou testům podrobit, a pro všechny děti začnou platit stejná pravidla. To vše v případě, kdy bude podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěch (za ANO) dobrá situace, tedy pouze 25 pozitivních na 100 tisíc provedených testů.

U dopravních nehod není místo pro improvizaci, často vše trénujeme, říká šéf záchranářů

5. srpna 2021 00:31

Středeční vlaková nehoda u Domažlic byla největší železniční tragédií v Česku za posledních 25 let. Na místě zasahovaly desítky záchranářů, kteří na podobné situace musí být vždy připraveni. „Podobné dopravní nehody se řeší podle standardní typové činnosti, není zde místo pro improvizaci. Záchranné složky vše několikrát do roka trénují,“ uvedl šéf pražské záchranné služby Petr Kolouch v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Rehabilitace nepomáhaly, válečné zranění vyléčil veterán sám v garáži

23. června 2021 12:37

Na podzim 2012 si Martin Kofroň během své třetí mise v Afghánistánu zranil při doskoku páteř. Návrat do běžného života byl pro něj velmi bolestivý a běžné rehabilitace mu dlouhodobě nepomáhaly. Přestavěl proto vlastní garáž, kde zkoušel, jaký pohyb by mu přinesl úlevu. Nakonec vytvořil novou rehabilitační pomůcku a sérii cviků, které mu od bolesti konečně ulevily.

reklama