reklama
CNN Prima News zpravodajství

zpravodajství

Výpis příspěvků ke štítku „zpravodajství“

Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer: Neříkáme vám jen to, co chcete slyšet

2. května 2021 09:43

Udělali jsme všechno pro to, abychom spuštění CNN Prima NEWS měli co nejvíce okořeněné adrenalinem, říká v rozhovoru Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima, při vzpomínkách na spuštění zpravodajského kanálu, který 3. května slaví své první narozeniny. „Tu značku jsme postavili jako multiplatformu. Díky televizi a on-line kanálům máme v současnosti zásah až 7,7 milionu lidí,“ uvádí.

CNNPrima.cz chceme dostat mezi TOP 5 zpravodajských webů, říká ředitel Večeřa

29. července 2020 13:19

Nový zpravodajský web CNN Prima NEWS odstartoval, stejně jako televizní stanice CNN Prima NEWS, letos 3. května. Od té doby ho měsíčně navštěvuje více než milion reálných uživatelů. Ředitel on-line sekce projektu Tomáš Večeřa v rozhovoru hovoří nejen o tom, jak je s výkonem webu spokojený, ale i o fungování redakce úzce propojené s televizním zpravodajstvím a dalšími on-line segmenty mediální skupiny Prima.

Tim Lister ze CNN: V Česku rozjíždíme náš největší partnerský projekt v Evropě

3. května 2020 07:47

Budeme lidem vyprávět příběhy, říká někdejší viceprezident CNN a zpravodaj z Blízkého východu Tim Lister. V rozhovoru prozrazuje, jak bude vypadat zpravodajská platforma CNN Prima NEWS, kterou během posledního roku pomáhal v České republice rozjíždět. Kromě toho vypráví o své práci v Afghánistánu, koronavirové krizi i budoucnosti médií.

reklama