VIDEO: Horor na dovolené! Dítě pobíhalo po úzké římse

Dítě na římse balancovalo mezi životem a smrtí ZDROJ: FB/I Love Tenerife

Video, které koluje na sociálních sítích snad ani nechcete vidět. Belgická turistka na španěském ostrově Tenerife natočila v sobotu děsivé záběry malého dítěte, které bezstarostně pobíhalo po úzké římse hotelu ve čtvrtém patře! Rodiče se mezitím sprchovali. Jen s velkým štěstím nedošlo k tragédii, dítě několikrát ztratilo balanc.

Na záběrech je vidět malé dítě, které bez sebemenších obtíží překonává zábrany na balkoně a proběhne se tam a zpět k oknu. Jednu chvíli se zdá, že přeleze zábradlí terasy a skončí v bezpečí, ale hororová scéna pokračovala dál.

K události došlo v oblíbeném letovisku Playa Paraíso. Žena, která video natočila na mobilní telefon a později umístila na sociální sítě, se nacházela v sousedním hotelu. Její otec mezitím běžel sehnat pomoc a upozornit ostrahu hotelu.

K tragédii chybělo málo, dítě bylo více než deset metrů nad betonovou plochou. Je štěstí, že autorka videa na něj nezačala křičet. Mohlo se totiž leknout a vše tak mohlo skončit obrovskou tragédií. Podle místních médií byli rodiče dítěte mezitím ve sprše. Zapomněli však zavřít dveře na balkon. Podle místní médií, se dítě nakonec v pořádku vrátilo na balkon.

Tagy: