VIDEO: Značka umístěná uprostřed silnice? Místní se sázejí, kdo ji první sejme

Značka umístěná uprostřed silnice

Velmi neobvykle umístěnou značku mají zhruba týden v Hejnicích na Liberecku

Velmi neobvykle umístěnou značku mají zhruba týden v Hejnicích na Liberecku. Projektant ji umístil do křižovatky zhruba tři metry od chodníku.

Podívejte se na záběry, ze kterých vám zůstane rozum stát, jak se lidově říká. Kdo tohle mohl vymyslet? Značka stojí přímo před národní kulturní památkou - bazilikou Navštívení Panny Marie. Silničáři tu namalovali nová parkovací místa, a protože by prý původní značka umístěná za obrubníkem nebyla vidět za odstavenými autobusy, přesunula se ke středu křižovatky.

Řadu řidičů ale značka zaskočí! Místní starosta už dokonce na sociální síti vyhlásil anketu jak dlouho na svém místě vydrží, než do ní někdo narazí. Většina hlasujících míní, že to nebude trvat ani dva týdny. Hlavní zmatek ale podle starosty nastane v zimě, až v podhorském městečku napadne sníh. Všechny čáry na silnici zmizí a pak už vůbec nikdo nebude chápat, proč stojí značka tři metry od chodníku.

Víte o něčem podobném i ve vašem okolí? Pošlete nám fotografii nebo video - rádi zveřejníme na našem facebooku ZPRAVODAJSTVÍ FTV PRIMA.

Tagy: