reklama

Adamcová exkluzivně o vztahu se synem Escobara: Je jako můj gay kamarád

Manželka režiséra Jiřího Adamce Jana má vztah se synem proslulého kolumbijského drogového barona Pabla Escobara. O žádný milostný románek se ale prý nejedná. „Jako když máte strašně dobrého přítele, který je homosexuál,“ popsala Adamcová redakci ShowTime vztah se Sebastiánem Marroquínem.

reklama

Jana Adamcová se podle deníku Blesk měla přímo zamilovat do stále formálně ženatého syna zesnulého Pabla Escobara. „Ten příběh začal se seriálem Narcos. Zaujalo mě to natolik, že jsem začala pátrat po této rodině. Zjistila jsem, že jediným takovým akčním členem rodiny je právě syn Sebastián Marroquín. Musel si změnit identitu, aby se vůbec dostal ze země,“ vysvětlila Adamcová.

Marroquín se v současné době snaží odprošením odčinit hříchy svého otce. Má i vlastní nadaci, díky které se s ním bývalá moderátorka spojila. Po roce dopisování se dokonce dohodli, že se potkají v Kolumbii. „Potkali jsme se ve městě Medellín, kde se narodil a vyrostl. Byla jsem tam dva týdny a on přijel asi na týden. Ukázal mi haciendu Manuela, která je dnes zbořenina. Patří státu a nesmí se tam. My jsme ji v noci tajně prolezli a byl to neskutečný zážitek,“ popsala Adamcová.

Je jako můj gay kamarád

Redakce ShowTime se Adamcové nemohla nezeptat: Je skutečně do Sebastiána zamilovaná? „Jak bych to připodobnila? Jako když máte strašně dobrého přítele, který je homosexuál. Můžete ho klidně obejmout, mít krásný vztah, ale víte, že tam to začíná a končí. Takhle to asi máme. On sice není homosexuál, ale věděli jsme, kde jsou naše hranice, a myslím si, že ani on je nechtěl překročit. Máme krásný vztah, ale čistě kamarádský,“ prozradila bývalá moderátorka.

V kontaktu jsou nyní také proto, že Adamcová zařizuje český překlad knihy, kterou Sebastián o svém otci napsal. Určitě ji přijede propagovat i do Čech.

Jana je také stále manželkou režiséra Jiřího Adamce. „Máme za sebou první část rozvodu. Tu druhou jsem pozastavila z důvodů, o kterých nechci mluvit. Nejsou majetkové ani finanční. Mám k tomu velmi osobní, zdravotní důvod, a proto jsem to zatím nechala být. Nežijeme spolu a zatím jsme ještě pořád formálně manželé,“ dodala na závěr rozhovoru Adamcová.

Tagy:
rozvod drogy Kolumbie syn manželství vztah mafie homosexuál Jiří Adamec Pablo Escobar Jana Adamcová Sebastián Marroquín

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Ohlasy z fotobanky, provozovatel v Záhřebu. Hřib se pochlubil oceněním od pochybného webu

Zdeněk Hřib (Piráti) to schytal od kritiků i vtipálků poté, co se na sociálních sítích pochlubil oceněním v žebříčku nejlepších evropských primátorů. Cenu mu udělila stránka Mayors of Europe (Starostové Evropy), jejíž pozadí ale vzbuzuje nemalé pochybnosti. Není například zřejmé, kdo za ní stojí, podle databází by ji měl spravovat chorvatský neziskový think tank. Samotná stránka navíc není příliš zabezpečená a v sekci s ohlasy používá fotky lidí z fotobank. Hřib se po kritice už k ocenění nevyjádřil, reagoval pouze jeho poradce.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama