CNN Prima News Alina Kabajevová

Alina Kabajevová

Výpis příspěvků ke štítku „Alina Kabajevová“

Putin má plán na útěk a tučnou rezervu k tomu. Vybral si dvě země, tvrdí ruské médium

17. listopadu 2022 18:52

Více než 300 miliard v hotovosti a ve zlatě si měl podle některých informací „odložit“ ruský prezident Vladimir Putin ve Středoafrické republice. Právě tato země by mohla být i jednou z destinací, do níž by šéf Kremlu uprchl v případě, že by se situace kolem války na Ukrajině začala pro Rusko nepříjemně vyvíjet. Finanční rezervu by navíc měli hlídat členové Vagnerovy skupiny.

O jaderném útoku se Putin rozhoduje z luxusního bunkru. Má seznam, koho zachrání

5. října 2022 11:49

Ruský prezident Vladimir Putin se v bunkru mimo Moskvu rozhoduje o možném jaderném útoku, tvrdí údajný insider z Kremlu, který přišel i se zprávami o Putinově problematickém zdravotním stavu. Rovněž má existovat seznam nejbližší rodiny a nejvyšších ruských představitelů, kteří budou v případě útoku ze Západu do tohoto bunkru evakuováni. Jména bývalého prezidenta Dmitrije Medveděva či Putinových údajných dětí na něm ale chybí.

Putinova milenka na potratu a atentát na jeho limuzínu. Přímo z Ruska se šíří záhadné zprávy

15. září 2022 11:43

Telegramový účet General SVR, který podle některých lidí sdílí utajované informace z prostředí Kremlu, uvedl, že na ruského prezidenta Vladimira Putina měl být údajně spáchán atentát. U kola jeho limuzíny mělo totiž cosi „bouchnout“. General SVR rovněž v jiném příspěvku tvrdí, že Putin poslal svou milenku na potrat.

USA zaklekly na Putinovu milenku. Kabajevové zrušily víza a zavedly majetková omezení

2. srpna 2022 20:12

Spojené státy v úterý přidaly na seznam sankcí proti Rusku dalších 30 firem či 13 jedinců. Mezi nimi figuruje i někdejší gymnastka Alina Kabajevová. Ta je podle médií přítelkyní ruského prezidenta Vladimira Putina. Postihy míří také proti představiteli okupované Chersonské oblasti Kirillu Stremousovi, kterého do této loutkové funkce dosadil Kreml.

Putin čeká s milenkou dceru, tvrdí zdroj z Kremlu. Vládce přitom tvrdil, že dětí už má dost

10. července 2022 14:45

Během války na Ukrajině se neustále spekuluje, jak je na tom Vladimir Putin zdravotně. Podle nejnovější zprávy to ale vypadá, že je navzdory různým dohadům i blížící se sedmdesátce pořád „jura“. Britský list Daily Mirror totiž tvrdí, že ruský prezident čeká se svou milenkou Alinou Kabajevovou dítě. S informací přišel účet na sociální síti, který mají tajně spravovat lidé z Kremlu.

Z flákače stvořila nejmocnějšího muže planety. Kdo je žena, kterou Putin miluje jako matku?

28. května 2022 05:43

Když bylo Vladimiru Putinovi 11 let, poflakoval se s dětmi, které na něj měly špatný vliv. Právě tak popsala prezidentovo dětství jeho třídní učitelka Věra Gurevičová, která zasáhla, ukázala malému chlapci „správnou cestu“ a dala Rusku vůdce. Jak žena, která je pro Putina druhou matkou, ovlivnila jednoho z nejmocnějších mužů planety?

Kolik dětí má Putin s „první ruskou milenkou“? Zdroj prozradil detaily luxusních porodů

5. května 2022 09:42

Kolik dětí a s kým má 69letý ruský prezident Vladimir Putin? O oficiálním vyjádření si může veřejnost nechat jen zdát, proto se množí hlavně spekulace. Až čtyři potomky by s ruskou hlavou státu měla mít jeho údajná milenka, 38letá moderní gymnastka Alina Kabajevová. Zdroj blízký Putinovi dokonce promluvil o detailech porodů ve Švýcarsku a v Moskvě.

Putinovu údajnou milenku sankce nakonec minuly. Prozradila omylem utajenou svatbu?

26. dubna 2022 14:23

Na sankční seznam kvůli válce na Ukrajině se kromě samotného prezidenta Vladimira Putina dostali i jeho nejbližší, například obě dospělé dcery. Kdo však byl jen chvíli před zveřejněním „ušetřen“, je vládcova údajná milenka Alina Kabajevová. Bývalá olympijská gymnastka je podle některých amerických představitelů pro Putina tak důležitá, že by uvalení sankcí na její osobu mohlo eskalovat další napětí mezi USA a Ruskem, potažmo vystupňovat agresi na Ukrajině.

Má stejného plastického chirurga jako Putin? Nová fotka jeho údajné milenky překvapila

23. dubna 2022 21:04

Bývalá gymnastka Alina Kabajevová, údajná milenka Vladimira Putina, byla spatřena se snubním prstenem. Okamžitě se tak objevily spekulace, zda se provdala za ruského prezidenta. Kabajevová se na veřejnosti ukázala po dlouhé době a mnozí Rusové ji téměř nepoznali. Domnívají se, že podstoupila plastickou operaci a že má stejného plastického chirurga jako Putin.