CNN Prima News Alina Kabajevová

Alina Kabajevová

Výpis příspěvků ke štítku „Alina Kabajevová“

Putinova milenka si žije jak carevna. Únik fotek šéfa Kremlu rozzuřil, vynadal zpravodajcům

Ruský prezident Vladimir Putin poskytuje své údajné milence Alině Kabajevové nebývale luxusní bydlení podobné tomu, v jakém žili ruští carové. S detaily o jejím majetku přišel investigativní web Proekt. Bývalá moderní gymnastka, olympijská vítězka a desetinásobná mistryně světa, mu totiž měla v minulosti porodit syna, po kterém Putin dlouho toužil.

Putin má plán na útěk a tučnou rezervu k tomu. Vybral si dvě země, tvrdí ruské médium

Více než 300 miliard v hotovosti a ve zlatě si měl podle některých informací „odložit“ ruský prezident Vladimir Putin ve Středoafrické republice. Právě tato země by mohla být i jednou z destinací, do níž by šéf Kremlu uprchl v případě, že by se situace kolem války na Ukrajině začala pro Rusko nepříjemně vyvíjet. Finanční rezervu by navíc měli hlídat členové Vagnerovy skupiny.

O jaderném útoku se Putin rozhoduje z luxusního bunkru. Má seznam, koho zachrání

Ruský prezident Vladimir Putin se v bunkru mimo Moskvu rozhoduje o možném jaderném útoku, tvrdí údajný insider z Kremlu, který přišel i se zprávami o Putinově problematickém zdravotním stavu. Rovněž má existovat seznam nejbližší rodiny a nejvyšších ruských představitelů, kteří budou v případě útoku ze Západu do tohoto bunkru evakuováni. Jména bývalého prezidenta Dmitrije Medveděva či Putinových údajných dětí na něm ale chybí.

Putin čeká s milenkou dceru, tvrdí zdroj z Kremlu. Vládce přitom tvrdil, že dětí už má dost

Během války na Ukrajině se neustále spekuluje, jak je na tom Vladimir Putin zdravotně. Podle nejnovější zprávy to ale vypadá, že je navzdory různým dohadům i blížící se sedmdesátce pořád „jura“. Britský list Daily Mirror totiž tvrdí, že ruský prezident čeká se svou milenkou Alinou Kabajevovou dítě. S informací přišel účet na sociální síti, který mají tajně spravovat lidé z Kremlu.

Kolik dětí má Putin s „první ruskou milenkou“? Zdroj prozradil detaily luxusních porodů

Kolik dětí a s kým má 69letý ruský prezident Vladimir Putin? O oficiálním vyjádření si může veřejnost nechat jen zdát, proto se množí hlavně spekulace. Až čtyři potomky by s ruskou hlavou státu měla mít jeho údajná milenka, 38letá moderní gymnastka Alina Kabajevová. Zdroj blízký Putinovi dokonce promluvil o detailech porodů ve Švýcarsku a v Moskvě.

Putinovu údajnou milenku sankce nakonec minuly. Prozradila omylem utajenou svatbu?

Na sankční seznam kvůli válce na Ukrajině se kromě samotného prezidenta Vladimira Putina dostali i jeho nejbližší, například obě dospělé dcery. Kdo však byl jen chvíli před zveřejněním „ušetřen“, je vládcova údajná milenka Alina Kabajevová. Bývalá olympijská gymnastka je podle některých amerických představitelů pro Putina tak důležitá, že by uvalení sankcí na její osobu mohlo eskalovat další napětí mezi USA a Ruskem, potažmo vystupňovat agresi na Ukrajině.