Putinova milenka na potratu a atentát na jeho limuzínu. Přímo z Ruska se šíří záhadné zprávy

Válka na Ukrajině (14.9.2022 7:00)

Telegramový účet General SVR, který podle některých lidí sdílí utajované informace z prostředí Kremlu, uvedl, že na ruského prezidenta Vladimira Putina měl být údajně spáchán atentát. U kola jeho limuzíny mělo totiž cosi „bouchnout“. General SVR rovněž v jiném příspěvku tvrdí, že Putin poslal svou milenku na potrat.

Získávat stoprocentně ověřené informace z blízkosti Kremlu a Putina je v současné době prakticky nemožné. Ruský prezident si své soukromí úzkostlivě střeží. Sem tam se ale podaří některým ruských občanům vypustit do světa informaci, která neprošla ruským cenzurním sítem. Často k tomuto účelu využívají sociální síť Telegram, která je populární právě v Rusku.

Podle jednoho z tamních účtů, který nese název General SVR, došlo v Rusku k podivnému incidentu, který mohl být klidně i atentátem na Putina. Informaci ale není možné ověřit.

General SVR tvrdí, že došlo k výbuchu u kola prezidentovy limuzíny, po kterém začal z vozidla stoupat kouř. Není přitom jasné, kdy k incidentu došlo a zda šlo opravdu o pokus o atentát, nebo o poruchu vozu.

„Putin se vracel zpátky do své rezidence v koloně aut a motorek, a to v čase velkých bezpečnostních obav. V koloně jelo pět obrněných aut, Putin jel ve třetím. Na cestě zbrzdila první vozidlo v koloně sanitka, druhý vůz překážku objel. Náhle se z Putinova auta ozvala rána, která vyšla z levého předního kola a po které z místa vylétl hustý kouř. Navzdory problémům Putinovo auto dojelo v pořádku do cíle,“ uvedl podle listu Daily Mail tajemný telegramový účet.

General SVR sdílel ještě jednu těžko ověřitelnou informaci – Putin údajně nakázal své 39leté dlouhodoleté milence Alině Kabajevové, bývalé vrcholové gymnastce, aby šla na potrat. Což mělo vést ke zhoršení jejich vztahu. Podle spekulací má Kabajevová s Putinem nejméně čtyři děti.

Tagy: