reklama

Partner je pryč a chybí nám, řekla Bagárová. Co se stalo s jejím vztahem s Muradovem?

Zpěvačka Monika Bagárová je maminkou na plný úvazek. Svou dceru Ruminku bere s sebou skoro všude, její partner, zápasník Makhmud Muradov, totiž tráví většinu roku za hranicemi, a tak se jí nemůže plně věnovat. V Česku se už začalo šuškat i o krachu vztahu rodičů. Zpěvačka redakci CNN Prima NEWS prozradila, jak to mezi sebou opravdu mají.

reklama

V tomto chřipkovém období zpěvačka Monika Bagárová s dcerou Ruminkou společnost příliš nevyhledává. Snaží se jí ale věnovat 100 procent svého času, a tak ji vzala i na schůzku do diagnostického centra, kde jsme Moniku Bagárovou vyzpovídali. Jedna na druhou si už prý vytvořily silnou vazbu.

„Mně vůbec ta zavilost nevadí, protože si myslím, že to k tomu prostě patří a je to krásné. Ta láska je jiná, tak čistá a nepodmínečná – každý čas s ní je pro mě prostě nádherný,“ popisuje zpěvačka.

Přiznává však, že ji zatím nezbývá moc času na tvorbu hudby. „Nedovedu si představit, že bych teď měla druhé miminko, protože už s tím jedním… Obdivuji všechny maminky, které mají takhle malé dítě a do toho třeba porodily další,“ podotýká.

Bagárové pomáhá s hlídáním celá rodina, její partner Makhmud Muradov totiž často pobývá v rodném Uzbekistánu. „Tráví tam hodně času, troufla bych si říct, že i tři čtvrtě roku. Tento rok je hodně často pryč v rámci zápasů a přípravy,“ líčí.

Cestovat se zatím bojí

A právě kvůli tomu se vyrojily spekulace, jestli jsou s Monikou stále spolu. „Všechno je v pořádku, ale chápu, že lidi to zajímá a že to tak může vypadat. I sociální sítě se staly takové, že naši rodinnou fotku tam moc neuvidíte,“ říká.

Kontakt se proto snaží udržet alespoň na dálku. „Ona samozřejmě ví, že to je táta. On jí volá přes Facetime, když je pryč. Takže když třeba přišel domů, tak ho hned poznává. Blbnou spolu, všecko, ale samozřejmě je nám smutno a chybí nám,“ přiznává.

Že by i Bagárová zamířila za hranice, si moc představit nedokáže. „Často se mě lidé ptají, proč jsme za ním ještě nebyli, proč neletíme s ním. Ale ta odpověď je strašně jednoduchá. Je situace, jaká je – covid a člověk nikdy neví, co ho překvapí, jaká omezení zase budou, jestli se vůbec dostanete zpět domů,“ tvrdí a dodává, že je mnohem opatrnější, než kdyby byla sama. „Teď už máme dítě a člověk musí přemýšlet jinak. Zároveň, mám také svoji práci,“ dodává.

Tagy:

Hlavní zprávy

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů
Koronavirus

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů

Skupina právníků Pro Libertate podala trestní oznámení na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou i její předchůdkyni Jarmilu Rážovou. Tvrdí, že projekt Chytrá karanténa měla umožnit soukromým firmám zpronevěřit miliony korun. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za nesmysl a odkazuje se na kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu.

Těžký boj s autismem českého atleta. Zažil šikanu a dvacetkrát se pokusil o sebevraždu

Když běžím, nepřemýšlím. Když nepřemýšlím, je mi dobře. Tato slova řekl webu Bez frází český atlet Jiří Pavel Češka, pro kterého je sport cestou, jak uniknout depresím, kterými trpí kvůli Aspergerovu syndromu – poruše autistického spektra. Dlouho mu nikdo diagnózu nesdělil, proto se v minulosti dost natrápil. Až tak, že se přibližně dvacetkrát pokusil o sebevraždu.

Přeočkování proti covidu bude zřejmě nutné každý rok, připouští výrobci vakcíny

Je stále pravděpodobnější, že se lidé budou muset proti onemocnění COVID-19 přeoočkovávat každý rok. Shodli se na tom šéfové společností Pfizer a BioNTech. Ti u výroby vakcíny s déletrvajícím účinkem poukazují na podobný problém, se kterým se medicína setkává v případě chřipky. Mutování viru je totiž rychlejší než výroba vakcinační látky.

Pistoli měli doma volně v šuplíku. Rodiče střelce z Michiganu čelí obvinění ze zabití

Rodiče 15letého Ethana Crumbleyho, kterého policie považuje za pachatele úterní smrtící střelby na střední škole v americkém státě Michigan, čelí obvinění ze čtyřnásobného neúmyslného zabití. Okresní prokuratura v pátek oznámila jejich stíhání s tím, že pistoli použitou při útoku uchovávali doma v nezamčeném šuplíku. Jejich chování podle prokurátorky dalece překračuje nedbalost.

Pochybuji, že Mikuláš bude mít respirátor. Vojtěch nedoporučil návštěvy během nadílky

Ministerstvo zdravotnictví chystá protiepidemická doporučení, kterými by se lidé měli řídit během vánočních svátků. Šéf resortu Adam Vojtěch (za ANO) to zmínil během páteční tiskové konference. Tam mimo jiné potvrdil, že vláda hodlá zavést povinné očkování pro lidi starší 60 let a další vybrané skupiny. Vojtěch během brífinku také označil za nežádoucí obvyklé návštěvy Mikulášů, andělů a čertů v domácnostech.

reklama

Domácí zpravodajství

Válek se pustil do Vojtěcha a spol. kvůli povinnému očkování: Neposílají mi, co připravují

První kroky nové vlády směrem k epidemii covidu budou podle kandidáta na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) vycházet z aktuální situace v nemocnicích. Někteří odborníci očekávají dosažení nebo i překročení maximálních počtů hospitalizovaných z letošního jara. Válek chce také co nejdříve naočkovat lidi posilující dávkou a také děti. Zároveň zkritizoval současného šéfa resortu Adama Vojtěch (za ANO) za nedostatečnou komunikaci.

reklama