boj

Výpis příspěvků ke štítku „boj“

Pavel zamítl osmi lidem žádost o vstup do ukrajinské armády. Povolení má zatím 146 Čechů

Prezident Petr Pavel povolil 14 Čechům vstoupit do ozbrojených sil Ukrajiny. Osmi lidem naopak žádost zamítl, uvádí web iRozhlas.cz. Souhlas hlavy státu připojit se k Ukrajincům má podle něj celkem 146 Čechů, z toho 132 ho získalo od Pavlova předchůdce Miloše Zemana. Čeští dobrovolníci se do bojů na Ukrajině, která čelí ruské agresi od loňského 24. února, zapojili zřejmě měsíc po vypuknutí konfliktu.

OBRAZEM: Krev, euforie i Vémolův obličej k nepoznání. Takhle vypadal ostrý souboj titánů

Česko má nového mistra MMA. Patrik Kincl porazil v ostře sledovaném titulovém zápase organizace Oktagon Karlose Vémolu na body a obhájil titul šampiona ve střední váhové kategorii. Zároveň oplatil Vémolovi v pražské O2 areně pět let starou porážku. „Terminátor“ svou prohru nesl těžce, soupeři nepodal po zápase ruku a zamířil posléze do nemocnice. Podívejte se na fotogalerii CNN Prima NEWS.

Hokejbalista Martin se marně pral se zákeřnou nemocí. Poslední slova partnerce trhají srdce

Začalo to bolestí ramene, pokračovalo krutou diagnózou. Slovenský extraligový hokejbalista Martin Strkáč ve 29 letech podlehl komplikacím při léčbě Hodgkinova lymfomu. „Věděl jsem, že to nebude dobré,“ svěřil se krátce poté, co obdržel zdrcující zprávy o své nemoci. Podle přítelkyně Andrey si ale Strkáč do posledních chvil zachoval optimismus. Svůj boj prohrál 28. ledna. Předtím ještě napsal partnerce krátkou zprávu, ve které slibuje, že se jí ozve.