CNN Prima News bývalý poslanec

bývalý poslanec

Výpis příspěvků ke štítku „bývalý poslanec“

Užívám antidepresiva. Žádnou deviací ani úchylkou netrpím, bránil se Feri před soudem

Soud s bývalým poslancem TOP 09 Dominikem Ferim obžalovaným ze dvou znásilnění a jednoho pokusu pokračoval v úterý až do odpoledne. Feri před soudem uvedl, že netrpí žádnou sexuální deviací a v současné době je psychiatricky léčen. Před Obvodním soudem pro Prahu 3 vystoupili znalci a někteří svědci. Exposlanci hrozí až deset let vězení, jednoho z činů se měl údajně dopustit na tehdy nezletilé dívce. Další jednání je nařízené na čtvrtek, mluvčí soudu Darina Maříková nevyloučila, že by trestní senát mohl v případu dospět k rozhodnutí.

Šlo o mou blízkou kamarádku. Feri se vyjádřil k videu, na němž je „úplně nahej“

Dominika Feriho se ve čtvrtek na chodbě soudu pokusil napadnout muž. Bývalý poslanec TOP 09 je obžalován ze dvou znásilnění a jednoho pokusu o něj. Před soudem vypovídaly dvě další poškozené ženy a znalec. Hlavní líčení bylo neveřejné, pokračovat bude na konci dubna. Feri již dříve obvinění označil za nepravdivá. Rovněž se vyjádřil k videu, které se před časem objevilo na internetu a v němž říká, že je „úplně nahej“.

Zlom v kauze Feri: Stížnost pěti žen žalobce zamítl. Politikovi ale stále hrozí vězení

V kauze kolem bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho došlo k zásadnímu zlomu. Podle dozorové státní zástupkyně se Feri vůči pěti potenciálním obětem nedopustil trestného činu, informoval web Aktuálně.cz. Exposlanec je však nadále stíhán ve třech případech možného znásilnění a pokusu o něj. Pokud bude uznán vinným, hrozí mu až 10 let vězení.