CNN Prima News čekání

čekání

Výpis příspěvků ke štítku „čekání“

Nový sport světových lídrů? Ponižování Putina na čas. Do hry se k Turecku zapojil i Katar

16. října 2022 19:28

Dříve měl ve zvyku chodit na mezinárodní schůzky pozdě on. V poslední době však ruský prezident Vladimir Putin od světových lídrů ochutnává vlastní medicínu. Při čtvrtečním setkání v Kazachstánu musel čekat na zástupce Kataru či Palestiny. Ruského vládce již podruhé tímto způsobem ponížil i turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Beckham při loučení s Alžbětou neudržel slzy. Vychovali mě jako silného royalistu, řekl

17. září 2022 08:49

K uctění památky zesnulé královny Alžběty II. se do Londýna sjíždí desetitisíce lidí. V dlouhé frontě, která má i osm kilometrů a čekací doba trvá i více než 20 hodin, stál i bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham. Čas strávený s veřejností si užíval s úsměvem, nakonec však neudržel slzy. Vzpomínal na setkání s panovnicí a prohlásil, že měl obrovské štěstí být v její blízkosti.

Hodiny čekání, špína v hotelu a arogance. Vysněná dovolená Jany se proměnila v noční můru

2. srpna 2022 22:56

Dovolená za trest. Právě tak popisuje paní Jana ze Slovenska svou zkušenost, která začala ve 4 hodiny ráno na letišti v Egyptě. Po příletu totiž zjistila, že hotel, kde měla rezervovaný pokoj, pro ni místo nakonec nemá. Situaci začala hned řešit s cestovní kanceláří Fischer. Přístup společnosti ji však šokoval. S případem se svěřila webu Topky.sk. Kancelář se však hájí a tvrdí, že situaci začala řešit ihned.

Ponížení Putina? Erdogan se pomstil vládci Kremlu, ten předváděl prazvláštní grimasy

20. července 2022 12:32

Těžké chvíle přichystal dost možná úmyslně turecký prezident Recep Tayyip Erdogan svému ruskému protějšku Vladimiru Putinovi. Šéf Ankary totiž před mítinkem v Teheránu nechal ruského prezidenta téměř minutu čekat, a to už ve chvíli, kdy byly zapnuté kamery. Putin se proto nervózně ošíval a předváděl prazvláštní grimasy.

Dobrovolně bych si to píchnout nedal, systém mě donutil. Lidé na vakcínu čekají hodiny

20. listopadu 2021 13:32

V pražských očkovacích centrech bez registrace v obchodním centru Westfield Chodov a na hlavním nádraží se tvoří dlouhé fronty. Jeden ze zaměstnanců očkovacího centra na Chodově před polednem řekl, že čekací doba na vakcínu proti covidu je minimálně hodinu a půl a zájem je dosud největší, co zažil. Pracovník ostrahy na nádraží odhadl dobu čekání až na několik hodin. Lidé v obou frontách se vesměs shodují, že je k očkování přinutily okolnosti, hlavně zpřísnění opatření.

Není očkovaná, nemocnice nechce ženě provést transplantaci ledviny. Dárce mluví o vraždě

7. října 2021 12:43

Americkým Coloradem rezonuje případ těžce nemocné ženy. Život jí může zachránit jen transplantace ledviny. Dokonce už se našel i dárce. Jenže nemocnice odmítá operaci provést, dokud oba dva nebudou očkovaní. Ženě dokonce hrozí vyškrtnutím ze seznamu čekatelů. Zařízení argumentuje vysokou úmrtností na covid právě u pacientů po transplantaci.

Loď plná zachráněných migrantů zakotvila na Sicílii. Další čeká na povolení

18. srpna 2021 07:50

Loď italské neziskové organizace ResQ se 166 zachráněnými migranty dostala povolení zakotvit a dorazila do přístavu Augusta na Sicílii. Na twitteru o tom informoval mluvčí Mezinárodní organizace pro migraci (IOM). Další loď Geo Barents humanitární organizace Lékaři bez hranic (MSF), která na palubě veze 322 migrantů, zatím na přidělení bezpečného přístavu čeká, uvedla agentura DPA.

Tříkilometrové kolony a hodinové zpoždění autobusů. Popraskaná D35 komplikuje dopravu

21. června 2021 10:26

Velké dopravní komplikace způsobuje od rána na Olomoucku a Přerovsku uzavřená dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem, kde se v sobotu kvůli vysoké teplotě zvlnila vozovka. Před objízdnou trasou vedoucí po nedaleké silnici se tvoří několikakilometrové kolony. Doprava kolabuje také v Přerově, přes který se zřejmě hodně řidičů kvůli uzavřené dálnici rozhodlo jet, aby se vyhnuli kolonám u Přáslavic a Velkého Újezdu. Oprava poškozené vozovky D35 začala v pondělí, úsek mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem by měl být zprovozněn ve čtvrtek.