reklama

Chorvatsko očima reportéra: Jak se podnikatelé připravují na sezonu

V pondělí se v Chorvatsku obnoví lodní doprava mezi ostrovy a povolení vyjet na moře dostaly i výletní lodě. Reportér Patrik Kaizr natáčel v městečku Rabac na Istrii a ptal se podnikatelů, jak jsou připraveni na sezonu a jak se těší na české turisty.

reklama

Nemějte strach a přijeďte, zní unisono z Istrie. Ceny za ubytování i jídlo zůstávají stejné jako loni. I když jsou na tom místní podnikatelé oproti minulosti hůře, nechtějí zdražovat.

K tématu

Davor Bažina je majitel výletní lodi, která kotví v Rabacu. Normálně by mu sezona, stejně jako ostatním, začala už v polovině března. Teď už tři měsíce stojí jeho loď v přístavu a nevydělává ani kunu. Davor Bažina stojí na pokraji krachu a české turisty vyhlíží s naději. Už jednou ho zachránili, a sice v době války na Balkáně.

Alex vlastní kavárnu. Otevřel včera. Snížil počet míst a dezinfekcí otírá stůl po každém z hostů, který odejde. A do třetice v reportáži CNN Prima NEWS uvidíte majitele vinařství, který nabízí k pronájmu dva apartmány.

Další hlavní zprávy

Nehody

Silnice z Plzně na Domažlice je kvůli nehodě do 22:00 uzavřená

Silnice z Plzně na Domažlice je kvůli nehodě do 22:00 uzavřená

Kvůli dopravní nehodě několika aut je u Líní na Plzeňsku uzavřena silnice číslo 26 z Plzně do Domažlic. Záchranáři na místě ošetřili několik lidí, jednoho zraněného převezli do nemocnice. Orientační dechová zkouška na alkohol byla u všech účastníků nehody negativní, uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová. Podle informací na webu dopravní policie by provoz v místě nehody mohl být obnoven kolem 22:00.

reklama
Do karantény muselo kvůli koronaviru celé oddělení protokolu Úřadu vlády
Babiš jako strýček Skrblík. Piráti se diví milionům z Agrofertu pro premiéra
reklama
reklama
V Botswaně záhadně umírají stovky slonů. Vědci netuší, co tragédii způsobilo

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Při rozhodování o eutanazii by pacient neměl být ovlivněný rodinou, řekl Bartoň
OKD přeruší od pátku těžbu ve všech dolech na Karvinsku, podíl nakažených je 20 procent
Začátek prázdnin v kinech: dvě nestárnoucí klasiky a karlovarská náhražka
Další články
reklama
reklama