reklama
CNN Prima News chování

chování

Výpis příspěvků ke štítku „chování“

Fiala reagoval na výrok o „zlu v očích“ Pekarové Adamové. Nabádá Klause ke slušnosti

31. října 2021 11:44

Bývalý prezident Václav Klaus by se měl chovat slušně, i když se mu někdo nelíbí. Takto reagoval na výroky někdejší hlavy státu lídr koalice Spolu a předseda ODS Petr Fiala v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Klaus na adresu pravděpodobné příští předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) prohlásil, že „z jejích očí a tváře čiší zlo“.

Výtržnictví a pronásledování. Novotný dostal dvouletou podmínku, měl by změnit slovník

2. září 2021 12:29

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný dostal půlroční trest s dvouletou podmínkou. Důvodem je výtržnictví, podněcování k trestnému činu a nebezpečné pronásledování podnikatele Marka Víta. Novotný je známý svým nevybíravým a často vulgárním vyjadřováním a podle soudkyně Jany Humeni by měl zvážit změnu způsobu vystupování. O trestu informovat web Expres.cz

Politika je divadlo. Jsou v ní tragičtí herci a psychicky narušení lidé, říká politolog

18. července 2021 13:11

Kontroverzní chování nezařazeného poslance Lubomíra Volného rozproudilo diskuzi, jestli je způsob vystupování českých zákonodárců horší než v minulosti. Politolog Ladislav Cabada ve Zprávách PLUS ale řekl, že situace je oproti minulým letům stejná. Politolog Lukáš Valeš dodal, že politika je hlavně divadlo s komiky i tragickými herci.

Na Česko se opět ženou silné bouřky. Umíte číst výstrahy a víte, jak se chovat?

29. června 2021 17:52

Pro celé Čechy a západní polovinu Slezska a Moravy od úterního večera platí výstrahy a varování přes silnými bouřemi. Na české území se ženou z jihozápadu a mohly by s sebou přinést i silné krupobití či nárazy větru. Podle meteoroložky Jany Hujslové však lidé na barvu výstrah nekladou dostatečný důraz. „Z předpovědí si odnesou jen varování před bouřkou a nebezpečnost jevu se vytrácí,“ sdělila v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Vystrčil se opřel do Babiše a Zemana: Nejhlubší úpadek. Jsou neslušní a bezohlední

8. dubna 2021 12:22

Chování premiéra Andreje Babiše (ANO) je podle předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) nevypočitatelné a bezohledné. Jednání prezidenta Miloše Zemana ve vztahu k oponentům považuje Vystrčil za neomalené a nepřijatelné. Podle šéfa horní komory tito ústavní činitelé nedodržováním pravidel a společenských norem přispívají k jejich destrukci, a tím k chaosu. Vystrčil to řekl ve čtvrtek novinářům.

reklama