CNN Prima News chování

chování

Výpis příspěvků ke štítku „chování“

Další divné Putinovo chování? Na mši se vrtěl, prapodivně přežvykoval a působil roztržitě

25. dubna 2022 15:45

O velikonoční mši v moskevské katedrále Krista Spasitele, které se zúčastnil také ruský prezident Vladimir Putin, se už v souvislosti s děním na Ukrajině napsalo hodně. Detailní záběry ale opět ukázaly, že se Putinův zdravotní stav nejspíše postupně zhoršuje. Experty zaujalo jeho prapodivné žvýkání doprovázené divnými pohyby během mše.

Zpověď zoufalých Rusů o šikaně v Česku: Jsme verbež, okupanti a máme po sobě sbírat drobky

6. března 2022 05:07

Rusákům vstup zakázán, verbež neošetřujeme a okupanty neobsluhujeme. Takové nápisy se množí na dveřích českých kaváren i lékařských ordinací. Rusové, kteří žijí v Česku, stále častěji čelí slovním útokům i šikaně. Bojí se mluvit svým jazykem na veřejnosti a kvůli válce na Ukrajině se cítí špatně. I když za ni nemohou a s ruskou vládou nesouhlasí.

Fiala reagoval na výrok o „zlu v očích“ Pekarové Adamové. Nabádá Klause ke slušnosti

31. října 2021 11:44

Bývalý prezident Václav Klaus by se měl chovat slušně, i když se mu někdo nelíbí. Takto reagoval na výroky někdejší hlavy státu lídr koalice Spolu a předseda ODS Petr Fiala v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Klaus na adresu pravděpodobné příští předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) prohlásil, že „z jejích očí a tváře čiší zlo“.

Výtržnictví a pronásledování. Novotný dostal dvouletou podmínku, měl by změnit slovník

2. září 2021 12:29

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný dostal půlroční trest s dvouletou podmínkou. Důvodem je výtržnictví, podněcování k trestnému činu a nebezpečné pronásledování podnikatele Marka Víta. Novotný je známý svým nevybíravým a často vulgárním vyjadřováním a podle soudkyně Jany Humeni by měl zvážit změnu způsobu vystupování. O trestu informovat web Expres.cz

Politika je divadlo. Jsou v ní tragičtí herci a psychicky narušení lidé, říká politolog

18. července 2021 13:11

Kontroverzní chování nezařazeného poslance Lubomíra Volného rozproudilo diskuzi, jestli je způsob vystupování českých zákonodárců horší než v minulosti. Politolog Ladislav Cabada ve Zprávách PLUS ale řekl, že situace je oproti minulým letům stejná. Politolog Lukáš Valeš dodal, že politika je hlavně divadlo s komiky i tragickými herci.

Na Česko se opět ženou silné bouřky. Umíte číst výstrahy a víte, jak se chovat?

29. června 2021 17:52

Pro celé Čechy a západní polovinu Slezska a Moravy od úterního večera platí výstrahy a varování přes silnými bouřemi. Na české území se ženou z jihozápadu a mohly by s sebou přinést i silné krupobití či nárazy větru. Podle meteoroložky Jany Hujslové však lidé na barvu výstrah nekladou dostatečný důraz. „Z předpovědí si odnesou jen varování před bouřkou a nebezpečnost jevu se vytrácí,“ sdělila v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.